Naujienų srautas

Lietuvoje2017.01.25 14:35

Seimo pirmininko kortežas patyrė avariją

Seimo pirmininko Viktoro Pranckiečio kortežas trečiadienį ryte Vilniuje, Pamėnkalnio gatvėje, patyrė avariją. Skaitytojo Tomo duomenimis, Seimo pirmininko kortežas važiavo šviečiant raudonam šviesoforo signalui. Seimo pirmininko atstovė tikina, kad avarija galimai įvyko dėl taksi automobilio kaltės, nes jis esą viršijo greitį.

Seimo pirmininko atstovė spaudai Dalia Vencevičienė patvirtino, kad trečiadienį ryte avariją patyrė V. Pranckiečio kortežas. Pasak jos, V. Pranckietis vyko iš laidos „Žinių radijuje“, kai Pamėnkalnio ir Tauro gatvių sankryžoje įvyko avarija.

D.Vencevičienės teigimu, kortežas kirto sankryžą ir sustojo vidury jos, pamatęs, kad į sankryžą dideliu greičiu atvažiuoja taksi automobilis „Toyota Prius“. „Seimo pirmininko mašina tikrai nelėkė. Mes pamatėme atlekiantį taksi ir mašina tiesiog sustojo sankryžoje, nes matė, kad situacija tokia, kad avarija neišvengiama. Tada taksi vairuotojas trenkėsi. Policija aiškinasi, kokiu greičiu jis važiavo, bet, mano akimis, greitis buvo ne toks, koks leistinas mieste, kur kas didesnis“, – teigė D. Vencevičienė, pati buvusi įvykio vietoje.

Pasak jos, Seimo pirmininkas V.  Pranckietis iškart buvo persodintas į kitą automobilį ir nuvežtas į Seimą. Per įvykį niekas nenukentėjo.

Skaitytojas Tomas, matęs įvykį, praneša, kad Seimo pirmininko kortežas sankryžą kirto šviečiant raudojam šviesoforo signalui, garsinį signalą įjungė tik įvažiuodamas į sankryžą. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyryje 15min sužinojo, kad pranešimas apie šį eismo įvykį buvo gautas trečiadienį 8.35 val.

Policijai skambino Vadovybės apsaugos departamento (VAD) pareigūnas, prisipažinęs, kad jo paties įvykio vietoje nėra. VAD pareigūnas pranešė, kad į eismo įvykį Vasario 16-osios ir Pamėnkalnio gatvių sankryžoje sostinės Naujamiesčio seniūnijoje pateko Seimo kanceliarijos transporto priemonė. Žmonės susidūrimo metu nesužaloti. Tačiau vairuotojai nesutarė dėl kaltės, todėl paprašė patrulių pagalbos.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi