Naujienų srautas

Lietuvoje2017.01.24 12:12

D. Kreivio automobilio nuoma – iš savo bendrovės

BNS 2017.01.24 12:12

 Seimo narys konservatorius Dainius Kreivys suskubo nutraukti vos prieš savaitę sudarytą automobilio „Audi A6“ nuomos sutartį su jam priklausančia bendrove „Statybų gausa“, kuriai priklauso prekybos tinklas „Moki veži“.

Kaip rašo „Lietuvos rytas“, kilus ažiotažui dėl „valstietės“ Gretos Kildišienės naudojamo „Agrokoncerno“ automobilio, kai kurie parlamentarai suskubo pildyti ir taisyti deklaracijas.

„Jau šią sutartį nutraukiau. Aš nutariau automobilį nupirkti. Kodėl? Vyksta visokie skandalai, pagalvojau, kad geriau nusipirkti ir bus ramu“, – staigių manevrų priežasties neslėpė D. Kreivys. Už įsigytą automobilį konservatorius sumokėjo 13,5 tūkst. eurų, šis sandoris nedeklaruotas. Politikas neįžvelgė problemos, kad automobilį nuomojosi iš jam priklausančios bendrovės.

Pranešime spaudai teigiama, kad parlamentaras už automobilio nuomą nenaudojo parlamentinėms išlaidoms skirtų lėšų, automobilį nuomojosi savo asmeninėmis lėšomis. Taip pat teigiama, kad nuoma D. Kreivio Viešųjų ir privačių interesų deklaracijoje deklaruota nuo 2013 m. sausio 1 d. Ši informacija yra vieša.

Dienraščio duomenimis, deklaracijas suskubo papildyti ir konservatorius buvęs premjeras Andrius Kubilius, pernai gruodžio 1 dieną pratęsęs automobilio „Nissan Qashqai“ nuomos sutartį su Alytaus bendrove „Alkesta“, kuri skelbiasi esanti viena didžiausių šalyje kelių tiesimo ir tiltų statybos bendrovių. Tiesa, jai Alytuje priklauso ir automobilių centras.


Praėjusią savaitę savo privačių interesų deklaraciją papildė ir Seimo pirmininko pirmoji pavaduotoja „valstietė“ Rima Baškienė, nurodžiusi, kad sausio 10-ąją su „Swedbank lizingu“ sudarė išperkamosios nuomos sutartį.

Kaip skelbė BNS, socialdemokratų vadovas Algirdas Butkevičius gruodį sudarė automobilio „Audi Q7“ nuomos sutartį su Marijampolėje registruota bendrove energetikos ir Nekilnojamojo turto bendrove „Alavera“, kuri apie automobilio nuomos veiklą nesiskelbia. Buvęs premjeras portalui delfi.lt teigė taip pat ketinantis papildyti deklaraciją.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi