Naujienų srautas

Lietuvoje2017.01.20 18:50

Savivaldybė pradėjo tarnybinį patikrinimą dėl incidento užfiksuoto telefoniniame įraše

LRT.lt 2017.01.20 18:50

Vilniaus miesto savivaldybė pradėjo tarnybinį patikrinimą dėl gautos informacijos apie įvykusį incidentą, kuris penktadienį buvo atsitiktinai užfiksuotas telefoniniame įraše, kurį Policijai perdavė „Vilniaus energijos“ operatorė. Jį socialiniame tinkle paviešino vicemeras Gintautas Paluckas. Įraše girdėti smurto prieš vaiką garsai ir keiksmai, teigiama pranešime spaudai.

Nustatyta, kad incidentas vyko Savivaldybės specialiojo ugdymo įstaigoje „Aidas“. Įtariama, kad įraše girdėti, kaip mokytojos padėjėja O. P.  šaukia ant specialiųjų poreikių turinčio vaiko. Šis vaikas yra  Vaikų ir jaunimo pensionato auklėtinis, besimokantis specialiojo ugdymo įstaigoje „Aidas“. Ar prieš vaiką buvo smurtauta, paaiškės vaiką apžiūrėjus gydytojams.

Mokytojos padėjėja bus nušalinta nuo pareigų. Vilniaus savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto departamentas kartu su Vaikų teisių apsaugos skyriumi atliks išsamų incidento tyrimą. Suteikti psichologinę pagalbą kviečiama Vilniaus pedagoginė psichologinė tarnyba.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi