Lietuvoje

2017.01.19 19:31

MRU lektorė apie G. Kildišienės skandalą: dalis rinkėjų jau padarė išvadas

LRT TELEVIZIJOS laida „Laba diena, Lietuva“, LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2017.01.19 19:31

Nors valdžioje esanti Valstiečių ir žaliųjų sąjunga dar prieš rudenį vykusius rinkimus teigė, kad norima didinti pasitikėjimą valdžia, tačiau istorija apie parlamentarės Gretos Kildišienės mamos sudarytą automobilio išperkamosios nuomos sutartį su Ramūnui Karbauskiui priklausančiu „Agrokoncernu“, anot Mykolo Romerio universiteto (MRU) lektorės Rimos Urbonaitės, rinkėjams leido susidaryti naujas išvadas apie valdančiuosius.

„Kalbame apie teisingumą, apie moralinę jo kategoriją. Lieka daug neatsakytų klausimų. Tas „valstiečių“ elgesys, kuris prasidėjo šeštadienį, parodė, kad ganėtinai ciniškai buvo bandoma ignoruoti klausimus, kuriuos bandė kelti žurnalistai. Jie ir apžvalgininkai buvo įrašyti į tam tikrą juodąjį sąrašą, tarsi jų išankstinė misija būtų kenkti naujajai valdžiai“, – teigia R. Urbonaitė ir prideda, kad dalis rinkėjų suprato, kad „nieko šitame fronte (politikoje – LRT.lt) naujo, viskas vyksta taip, kaip vyko anksčiau“.

Tuo metu DELFI.lt žurnalistė Eglė Samoškaitė  mano, kad istorija dar nebus greitai pamiršta.

„Dabar klausimus kelia Gretos Kildišienės mamos pajamos – ar ji turėjo palikimą, ar kitą pajamų šaltinį. Abejoju, ar greitu laiku sulauksime atsakymų. Į šią krizę „valstiečiai“ reaguoja sulėtintu tempu: logiškus paaiškinimus jie pateikia pavėluotai, kai to būna paklausiama jau kokius 3-4 kartus“, – mano E. Samoškaitė.

Daugiau apie šį skandalą – įraše.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt