Naujienų srautas

Lietuvoje2017.01.19 21:30

G. Kildišienės mama paguldyta į ligoninę

DELFI.lt 2017.01.19 21:30

Į skandalą dėl automobilio nuomos įsivėlusios Seimo narės Gretos Kildišienės mama paguldyta į ligoninę, pranešė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS).  

„Apgailestaudami pranešame, kad Seimo narės G. Kildišienės mama, neatlaikiusi per didelio susidomėjimo jos ir jos dukros asmeniu ir šiandien [ketvirtadienį] vykusio veržimosi į jų privačią erdvę Panevėžyje, buvo paguldyta į ligoninę“, – teigiama partijos pranešime žiniasklaidai.

Kaip teigiama pranešime, pastaruoju metu žiniasklaidos išreikštas ypatingas susidomėjimas politikų gyvenimu jautriai paliečia šių politikų šeimas ir artimuosius. Frakcija maloniai prašo žiniasklaidos atstovus gerbti kiekvieno tiek privataus, tiek viešo asmens teisę į privatų gyvenimą, o taip pat politikų šeimos narių bei susilaikyti nuo veiksmų, kuriais veržimąsi į jų privačią erdvę.

Anot pranešimo, informacija apie sutartį dėl automobilio lizingo ir bankinių pavedimų jau buvo pateikta žiniasklaidai. Taip pat esą žinoma, kad yra dokumentai, kurie pagrindžia Seimo narės G. Kildišienės mamos pajamas, kurios nėra susijusios su pajamomis, gautomis iš darbo santykių.

Pranešime žadama, kad Seimo narė G. Kildišienė, sulaukusi Valstybinės mokesčio inspekcijos patikrinimo išvadų, asmeniškai pakomentuos susiklosčiusią situaciją.

 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi