Lietuvoje

2017.01.19 12:29

Seimo pirmininkas apie G. Kildišienės istoriją: ji turėtų greitai baigtis

LRT RADIJAS, LRT.lt2017.01.19 12:29

Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis sako, kad jį stebina, jog iki šiol nei Valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis, kuriam priklauso bendrovė „Agrokoncernas“, nei parlamentarė Greta Kildišienė nepaviešino jos naudojamo automobilio įsigijimo dokumentų. 

Skelbiama, kad šį automobilį iš „Agrokoncerno“ išperkamosios nuomos būdu perka G. Kildišienės mama.

„Mačiau tų dokumentų kopijas – jas man vakar (trečiadienį – red.) vakare parodė. Man ta istorija pasirodė aiškesnė, bet norėčiau, kad patys tie asmenys ją pristatinėtų, komentuotų, aiškintų ir skaidrintų. Jie tai turi atiduoti visuomenei, ji turi žinoti. Mes atėjome su tokiomis mintimis, kad kiekvienas Seimo narys turi būti skaidrus. Pagal tai, ką aš mačiau, ši istorija turėtų užsibaigti. (...) Aš nesu jų atstovas spaudai ir man sunku komentuoti jų asmeninius poelgius arba jų matymus“, – teigė Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis.

Valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininko pavaduotoja Rima Baškienė patvirtina mačiusi dokumentus, įrodančius, kad Seimo narės Gretos Kildišienės mama kas mėnesį už dukters naudotą automobilį „Range Rover“ „Agrokoncernui“ pervesdavo po 1000 eurų.

Pasak R. Baškienės, sutartis yra oficiali, o bankiniai pavedimai daromi nuo pernai metų vasario.

Gitanas Nausėda
5
2021.05.06 08:14

Besitęsiantį konservatorių aiškinimąsi dėl atstovavimo EVT prezidentūra vadina „antivalstybišku“

Pavilionis rėžia – Nausėda vienasmeniškai uzurpavo Briuselį; atnaujinta 10.09
5