captcha

Jūsų klausimas priimtas

Keturių Lietuvos universitetų vadovai: reikalavimai stojantiesiems kils

Keturi didieji Lietuvos universitetai, siekdami geresnės studijų kokybės, kuria universitetų pažangos konferenciją. Asociaciją įsteigę Vilniaus, Kauno technologijos, Vilniaus Gedimino technikos  ir Lietuvos sveikatos mokslų universitetų vadovai teigia, kad ateityje reikalavimai stojantiesiems kils.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Gerinti studijų kokybę bei aukštųjų mokyklų konkurencingumą globalioje erdvėje – tokie yra keturių didžiųjų šalies universitetų kuriamo naujo darinio tikslai, o konkretūs pasiūlymai  – siekti, kad 2020 metais pagal kvalifikaciją įsidarbinusių absolventų dalis viršytų 80 proc. Tarp pasiūlymų taip pat minimas siekis nuosekliai didinti reikalavimus stojantiesiems ir užtikrinti, kad minimalus priėmimo į aukštąsias mokyklas konkursinis balas kitąmet būtų padidintas iki 4.

Tokią iniciatyvą palaiko tiek ministras pirmininkas Saulius Skvernelis, tiek Lietuvos verslininkai. Lietuvos pramoninkų konfederacijos viceprezidentas Gintautas Kvietkauskas sveikina ryžtą keistis ir sako, kad dabartinis išskaidytas aukštųjų mokyklų tinklas neleidžia pritraukti gerų specialistų, užtikrinti tinkamo atlygio ir reikiamos mokslo kokybės.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...