Lietuvoje

2017.01.18 06:53

R. Karbauskis apie G. Kildišienės vairuojamą automobilį: palaukime VMI išvadų

15min.lt2017.01.18 06:53

Antradienį dalyvaudamas LRT televizijos laidoje „Dėmesio centre“ Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) pirmininkas Ramūnas Karbauskis atsisakė laidos vedėjui Edmundui Jakilaičiui atskleisti, kiek jo bendrovei „Agrokoncernas“ per mėnesį moka Seimo narės, LVŽS frakcijos seniūno pavaduotojos Gretos Kildišienės giminaitis, kuris iš „Agrokoncerno“ nuomojasi G. Kildišienės vairuojamą automobilį.  

„Mokesčių inspekcija tai (pavedimus, kuriais apmokama automobilio nuoma,– red.past.) pamatys. Aš turiu rodyti Jums? Kas aš esu? Aš esu Seimo narys. (…) Aš noriu pasakyti viena – 11 mėnesių kas mėnesį pavedimu daryti pinigai už šitą mašiną pagal sutartį. Tai šitoje vietoje dėl to, kada mes šnekame apie tai viešojoje erdvėje, čia kriminalo jokio nėra ir nereikia kurti situacijos. Tai yra puolimas prieš mane, akivaizdus, aiškus. Net ne prieš Seimo narę, kuri pasakė, kad ji nieko įstatymų nepažeidė.

Dabar mokesčių inspekcija turi atsakyti į klausimus – ar yra kokie nors mokestiniai pažeidimai. Jeigu bus atsakymas, kad jų nėra, o aš esu tikras, kad jis toks ir bus, tai tada visa šita istorija pavirsta kažkokiu farsu“, – TV laidoje kalbėjo R. Karbauskis.

LVŽS pirmininkas dar kartą teigė, kad „Agrokoncernas“ išperkamosios nuomos sandorių sudaro daug.

„Tai nedominuojanti veikla. Mūsų grupėje tokių sandorių yra tikrai daug, ir paprasčiausiai aš tikiuosi, kad mokesčių inspekcijos tyrimas tą patvirtins“, – sakė R. Karbauskis.

Paklaustas, kokie yra jo ir G. Kildišienės santykiai, R. Karbauskia atsakė, kad darbiniai.

„Darbiniai. O ką dar jūs norite išgirsti? Aš esu girdėjęs įvairių, aš jau 15 metų girdžiu, kaip mane perša su įvairiomis moterimis. 15 metų. Žinau, dėl ko tai vyksta. Dėl to, kad prieš 20 metų aš nusprendžiau, kad mano šeima nebus prieinama žiniasklaidai“, – sakė R. Karbauskis.

Išgirdęs klausimą, ar G. Kildišienė 2016 m. svečiavosi jo namuose, R. Karbauskis atsakė: „Kur? Kokiuose mano namuose?“

E. Jakilaičiui pakartojus klausimą, R. Karbauskis pareiškė, kad G. Kildišienė jo namuose tikrai nesisvečiavo.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.