Naujienų srautas

Lietuvoje2017.01.17 10:40

Teisingumo ministrė suformavo patarėjų komandą

LRT.lt 2017.01.17 10:40

Nuo pirmadienio teisingumo ministrės Mildos Vainiutės komandoje pradėjo dirbti patarėjai Rita Grumadaitė bei Giedrius Mozūraitis. Nuo praėjusios savaitės ministrei patarinėja ir Auksė Kontrimienė, teigiama pranešime spaudai.

Žurnalistės išsilavinimą turinti R. Grumadaitė paskirta  patarėja viešųjų ryšių klausimais. Prieš tai  ji dirbo ministro pirmininko Algirdo Butkevičiaus patarėjų komandoje. 2009–2012 m. R. Grumadaitė buvo švietimo ir mokslo ministro patarėja viešiesiems ryšiams, 2004–2009 m. – prezidento Valdo Adamkaus patarėja –  atstovė  spaudai, o 2004–2000 m. krašto apsaugos  ministro patarėja viešųjų ryšių klausimais. Prieš tai ji dirbo korespondente dienraštyje, naujienų   agentūroje.     

Teisininkas G. Mozūraitis 2013–2016 m. dirbo teisingumo viceministru, nuo 2006 m. vertėsi advokato praktika, yra dirbęs Lietuvos onkologijos centro Personalo reikalų ir kanceliarijos skyriaus viršininku, direktoriaus pavaduotoju juridiniais ir personalo klausimais. 2013 m. jis apgynė teisės mokslų daktaro disertaciją M. Romerio universitete. G. Mozūraitis ministrei patarinės advokatūros, notariato, antstolių funkcionavimo, politinių partijų steigimo, registravimo ir veiklos, religinių bendruomenių ir bendrijų registravimo ir veiklos, rinkimų sistemos reglamentavimo ir kitais klausimais.  

Žurnalistikos studijas baigusi A. Kontrimienė 2012–2016 m. dirbo ministro pirmininko patarėja, anksčiau buvo Lietuvos socialdemokratų partijos atstove spaudai, dirbo žurnaliste įvairiuose leidiniuose. Patarėja  A. Kontrimienė bus atsakinga už bendradarbiavimą su Seimu.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi