Naujienų srautas

Lietuvoje2017.01.15 14:08

Orai keisis: iš pradžių – pirmadienį, vėliau – trečiadienį

LRT RADIJAS, LRT.lt 2017.01.15 14:08

Kita savaitė bus permaininga: savaitės pradžioje bus šalčiau, nei dabar, o nuo trečiadienio vėjas į mūsų šalį pradės nešti jau šiltesnį orą.

Kaip LRT RADIJUI sakė sinoptikė Judita Liukaitytė, sekmadienį dangų dengs debesys ir saulė gali švystelėti tik kartais. „Daug kur prognozuojami krituliai – daugiausiai snigs, bet gali ir šlapių snaigių pasitaikyti. Pūs vidutinio stiprumo vakarinių krypčių vėjas. Termometrai dieną rodys nuo 2 laipsnių šalčio iki 2 laipsnių šilumos. Šalčiausia bus rytiniuose rajonuose, o lengvai teigiama temperatūra bus prie jūros“, – kalbėjo sinoptikė.

Nuo pirmadienio, anot J. Liukaitytės, orai po truputį keisis – juos ims lemti aukštesnio slėgio laukas. Tad pirmadienį ir antradienį jau tik vietomis pasnyguriuos. Bus palankios sąlygos rūkui formuotis, vėjas – silpnas. Temperatūra naktį iš sekmadienio į pirmadienį bus 2–7 laipsniai šalčio, kai kur gali atvėsti ir iki 11 laipsnių šalčio. Naktį iš pirmadienio į antradienį– 2–7 laipsniai šalčio. Dienomis numatoma apie 0–5 laipsnius šalčio.

„Didesni orų pasikeitimai atkeliaus trečiadienį. Šią dieną prognozuojami krituliai, vėjas bus pietvakarių, vakarų ir į mūsų šalį pradės nešti jau šiltesnį orą. Naktis dar bus vėsi – apie 3–8 laipsnius šalčio, prie jūros – apie 0, o dieną temperatūra jau bus nuo 3 laipsnių šalčio iki 2 laipsnių šilumos“, – prognozuoja sinoptikė.

Jos teigimu, tolimesnės dienos – ketvirtadienis, penktadienis ir šeštadienis – bus labai panašios. Daug kur prognozuojami negausūs krituliai, vietomis gali pasitaikyti rūko. „Nakties ir dienos temperatūra bus labai panaši ir artima nuliui: naktimis prognozuojama nuo kelių laipsnių šalčio iki kelių laipsnių šilumos, dienomis – nuo 1 laipsnio šalčio iki 4 laipsnių šilumos“, – sakė J. Liukaitytė.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi