Lietuvoje

2017.01.10 11:52

K. Navickas: pradėtas tyrimas dėl neblaivaus gamtos apsaugos inspekcijos viršininko

LRT.lt2017.01.10 11:52

Aplinkos ministerija praneša, kad pradėtas tarnybinis tyrimas dėl Šilutės gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos viršininko Stanislovo Sudeikio veiksmų, kuris pirmadienį į darbą atvyko neblaivus.

Į S. Sudeikio darbo vietą Tulpių g., Šilutėje, atvykę policijos pareigūnai jam nustatė 0,49 promilių girtumą. Kaip skelbta žiniasklaidoje, dėl galbūt neblaivaus inspekcijos viršininko Bendrajam pagalbos centrui pasiskundė su S. Sudeikiu bendravęs interesantas.

„Tokie nemalonūs atvejai, kaip pastarasis – neblaivaus inspektoriaus pasirodymas darbe – yra tiesiog netoleruotini. Tokiu būdu ne tik šiurkščiai pažeidžiama darbo drausmė, bet ir diskredituojamas aplinkos apsaugos valstybinės kontrolės pareigūno vardas, menkinama visos sistemos reputacija“, – sako aplinkos ministras Kęstutis Navickas.

Nors remiantis Klaipėdos regiono aplinkos apsaugos departamento (RAAD) duomenimis, S. Sudeikiui pirmadienį buvo suteiktas laisvadienis, Aplinkos ministerija primena, kad aplinkos apsaugos valstybinės kontrolės pareigūnams taikomi aukšti elgesio standartai tiek darbo metu, tiek ir po darbo. Aplinkos apsaugos valstybinės kontrolės pareigūnų etikos taisyklės ne tarnybos metu valstybės tarnautojus įpareigoja privatų gyvenimą tvarkyti taip, kad nenukentėtų tarnybos interesai ir pareigūno reputacija.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.