Lietuvoje

2017.01.09 19:53

Vyriausybės vadovo sekretoriatui vadovaus Ž. Navickaitė-Babkin

ELTA2017.01.09 19:53

Premjeras Saulius Skvernelis toliau formuoja savo komandą. Vyriausybės vadovo sekretoriatui vadovaus Živilė Navickaitė-Babkin, lig šiol ėjusi Nacionalinės teismų administracijos (NTA) Komunikacijos skyriaus vedėjos pareigas. Ž. Navickaitė-Babkin naujas pareigas pradės eiti nuo antradienio, sausio 10 dienos, Eltai patvirtino ministro pirmininko atstovas spaudai Tomas Beržinskas. 

36-erių Ž. Navickaitė-Babkin yra dirbusi Užsienio reikalų ministerijoje, Valstybės tarnybos departamente, NTA dirbo nuo 2010 m. 

Ji Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos institute ir Teisės fakultetuose yra įgijusi magistro laipsnius. 

S. Skvernelis savo patarėjais jau yra pasirinkęs Arnoldą Pikžirnį, Unę Kaunaitę, Luką Savicką, Paulių Gradecką ir Tomą Garasimavičių. A. Pikžirnis patarinėja vidaus politikos, U. Kaunaitė – švietimo ir mokslo klausimais. L. Savickas yra ministro pirmininko patarėjas ekonomikai ir strateginių pokyčių valdymui, P. Gradeckas atsakingas už sveikatos apsaugos klausimus, T. Garasimavičius paskirtas patarėju energetikai ir aplinkos apsaugai.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.