captcha

Jūsų klausimas priimtas

Vyriausybės vadovo sekretoriatui vadovaus Ž. Navickaitė-Babkin

Premjeras Saulius Skvernelis toliau formuoja savo komandą. Vyriausybės vadovo sekretoriatui vadovaus Živilė Navickaitė-Babkin, lig šiol ėjusi Nacionalinės teismų administracijos (NTA) Komunikacijos skyriaus vedėjos pareigas. Ž. Navickaitė-Babkin naujas pareigas pradės eiti nuo antradienio, sausio 10 dienos, Eltai patvirtino ministro pirmininko atstovas spaudai Tomas Beržinskas. 
BNS nuotr.
BNS nuotr.

36-erių Ž. Navickaitė-Babkin yra dirbusi Užsienio reikalų ministerijoje, Valstybės tarnybos departamente, NTA dirbo nuo 2010 m. 

Ji Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos institute ir Teisės fakultetuose yra įgijusi magistro laipsnius. 

S. Skvernelis savo patarėjais jau yra pasirinkęs Arnoldą Pikžirnį, Unę Kaunaitę, Luką Savicką, Paulių Gradecką ir Tomą Garasimavičių. A. Pikžirnis patarinėja vidaus politikos, U. Kaunaitė – švietimo ir mokslo klausimais. L. Savickas yra ministro pirmininko patarėjas ekonomikai ir strateginių pokyčių valdymui, P. Gradeckas atsakingas už sveikatos apsaugos klausimus, T. Garasimavičius paskirtas patarėju energetikai ir aplinkos apsaugai.

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...