captcha

Jūsų klausimas priimtas

L. Kukuraičio ir Lygių galimybių kontrolierės dėmesio centre – smurto prieš moteris klausimas

Penktadienį socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis susitikęs su Lygių galimybių kontroliere Agneta Skardžiuviene daugiausia dėmesio skyrė smurto prieš moteris bei efektyvesnės lygių galimybių politikos užtikrinimo klausimams, teigiama pranešime spaudai.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

„2017-ieji Europos Komisijos yra paskelbti „Kovos su smurtu prieš moteris“ metais. Tai yra svarbus socialinės politikos prioritetas Lietuvai, kurioje per metus pagalbos dėl smurto artimoje aplinkoje kreipiasi apie 10 tūkstančių žmonių, iš kurių 80 procentų sudaro moterys. Tačiau šie skaičiai byloja ir apie didėjantį visuomenės sąmoningumą ir atvirumą bei ryžtą kreiptis pagalbos“, – teigia L. Kukuraitis.

Pasak ministro, labai svarbu aktualizuoti smurto artimoje aplinkoje apraiškas ir rizikas, ugdyti vertybes, skatinančias socialinę atsakomybę ir pakantumą šeimoje, užtikrinti tinkamą visuomenės informavimą apie pagalbos ir prevencijos formas.

Susitikime su Lygių galimybių kontroliere taip pat daug dėmesio skirta neįgaliųjų integracijos ir visapusiškos pagalbos bei paslaugų plėtros neįgaliesiems, taip pat moterų ir vyrų lygių teisių užtikrinimo klausimams.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...