Lietuvoje

2017.01.06 14:42

Speigas pridarė bėdų: stojo traukinys, nušalo žmogus

LRT RADIJAS, LRT.lt2017.01.06 14:42

Penktadienio naktį spustelėjus šalčiams, Kaune medikai teikė pagalbą vienam sušalusiam žmogui. Ugniagesiai gelbėtojai Alytaus rajone traukė į griovį nuvažiavusį automobilį, kuriame buvo vaikas.

Dėl šalčio nesklandumų patyrė ir iš Klaipėdos į Vilnių važiavęs keleivinis traukinys.

Jis neplanuotai buvo sustabdytas netoli Jonavos dėl pažeistų bėgių. Tarpstotyje Gaižiūnai–Jonava dėl to vienai valandai buvo sustabdytas keleivinis traukinys, vykstantis maršrutu Klaipėda–Vilnius, rašoma pranešime spaudai.

„Dėl staigios temperatūrų kaitos trūko bėgių sandūra. Eismo saugumas buvo užtikrintas, kadangi mes kontroliuojame bėgių grandines, todėl tokio pobūdžio gedimai aptinkami iškart. Turėjome sulaikyti traukinį ir sutvarkyti bėgius, kad sąstatas galėtų judėti toliau. Dabar eismas šiuo ruožu atkurtas, tačiau kol bus iki galo atstatyta bėgių būklė, tam tikram laikui šiuose ruožuose greitį apribojome iki 25 km/val.“, – teigė Geležinkelių infrastruktūros direkcija Kelių skyriaus viršininkas Paulius Vičkačka.

Bėgių sandūra taip pat trūko ir ruožuose Kena–Kyviškės bei Lentvaris–Senieji Trakai. Dėl to atkarpoje Kena–Kyviškės apie 30 min. buvo sulaikyti du dyzeliniai keleiviniai traukiniai.

Dabar eismas visuose ruožuose atkurtas. Bendrovė „Lietuvos geležinkeliai“ atsiprašo keleivių dėl kelionės metu patirtų nepatogumų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.