Lietuvoje

2013.04.17 12:49

A. Paulauskas: Darbo partijos palikti nesiruošiu

ELTA2013.04.17 12:49

Seimo narys, Darbo partijos pirmininko pavaduotojas Artūras Paulauskas gandus, esą jis pereis į Lietuvos socialdemokratų partiją ir kaip šios partijos kandidatas dalyvaus Prezidento rinkimuose, vadina „provokacija“ ir sako, kad Darbo partijos palikti nesiruošia.

Seimo narys, Darbo partijos pirmininko pavaduotojas Artūras Paulauskas gandus, esą jis pereis į Lietuvos socialdemokratų partiją ir kaip šios partijos kandidatas dalyvaus Prezidento rinkimuose, vadina „provokacija“ ir sako, kad Darbo partijos palikti nesiruošia.

„Atsakingai pareiškiu, jog esu Darbo partijos narys, su šia partija buvau išrinktas į Seimą ir galimybės trauktis nesvarstau. Dar daugiau, mano apsisprendimą dalyvauti Prezidento rinkimuose gali nulemti tik atitinkamas Darbo partijos sprendimas“, – teigia A. Paulauskas savo išplatintame pranešime.

Pasak A. Paulausko, gandai apie jo planus palikti Darbo partiją jį patį labai nustebino, o „neva egzistuojantys du mano dalyvavimo Prezidento rinkimuose scenarijai“ nustebino dar labiau.

A. Paulauskas tokio pobūdžio gandus sako vertinantis kaip provokaciją ir sensacijų vaikymąsi, siekiant destabilizuoti valdančiosios koalicijos darbą.

Trečiadienį portalas lrytas.lt pranešė, kad pastaruoju metu A. Paulauskas susitikinėja su socialdemokratų atstovais ir aiškinasi, ar partija jam suteiktų galimybę būti socialdemokratų kandidatu į Prezidentus.

Kad A. Paulauskas susitikinėja su socialdemokratų atstovais ir aiškinasi, ar partija jam suteiktų galimybę būti socialdemokratų kandidatu į Prezidentus, žiniasklaidai patvirtino ir partijos garbės pirmininkas Aloyzas Sakalas.

Pasak jo, svarstomi du scenarijai: ar socialdemokratai paremtų A. Paulauską, jei jis Prezidento posto siektų po Darbo partijos vėliava, ir ar socialdemokratai keltų jį savo kandidatu, jei jis su grupe Seimo narių iš Darbo partijos frakcijos pereitų pas socialdemokratus.

Darbo partijos lyderis Viktoras Uspaskichas trečiadienį žurnalistams informacijos apie galimą A. Paulausko perėjimą į socialdemokratus nekomentavo.

„Niekaip nevertinu, kol negirdėjau paties Artūro žodžių, pasisakymų tiesiai šviesiai“, – klausiamas, kaip vertina A. Paulausko ketinimus, žurnalistams trečiadienį teigė V. Uspaskichas.

Ar Darbo partija palaikytų A. Paulauską kaip kandidatą į Prezidentus, pasak politiko, priklausys nuo partijos narių. Pats V. Uspaskichas su A. Paulausku apie tai nekalbėjo, nes yra užsiėmęs teismu.

„Darbo partija turės susirinkti ir, mažų mažiausiai, taryba ir apsispręsti“, – sakė jis.

Prezidento rinkimai vyks 2014 m. gegužę.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt