captcha

Jūsų klausimas priimtas

Skelbs sprendimą Darbo partijos byloje

Aukščiausiasis Teismas penktadienį skelbs sprendimą Darbo partijos vadinamosios „juodosios buhalterijos“ byloje. Generalinė prokuratūra kasacinį skundą pateikė balandžio mėnesį.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Prokurorai prašė įvertinti, ar  pagrįstai Lietuvos apeliacinis teismas finansines deklaracijas su neteisingais duomenimis pripažino kvalifikuotinomis kaip neteisingų duomenų apie pajamas, pelną ar turtą pateikimą, o ne kaip sukčiavimą. Taip pat prašyta patikrinti, ar nutraukiant Viktoro Uspaskicho bylą dėl senaties terminų buvo tinkamai taikomos Baudžiamojo kodekso nuostatos.

Prašyta įvertinti, ar pagrįstai baudžiamoji byla nutraukta juridinio asmens – Darbo partijos – atžvilgiu dėl jos reorganizacijos. Ar pagrįstas sprendimas nekonfiskuoti turto, kad iš Darbo partijos būtų  išieškoti neteisėtai gauti daugiau nei 7 milijonai eurų.

Vasario mėnesį Apeliacinis teismas V. Uspaskichą, Vytautą Gapšį ir buvusią partijos finansininkę Mariną Liutkevičienę išteisino dėl sukčiavimo, bet pripažino kaltais dėl apgaulingo buhalterijos tvarkymo. Jiems skirtos piniginės baudos.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...