Lietuvoje

2016.12.28 10:52

„Pragėrusiems“ teises – kitokia jų atgavimo tvarka

LRT.lt2016.12.28 10:52

Įsigaliojus Administracinių nusižengimų kodeksui, „Regitra“ nuo 2017 m. sausio 1 d. iš policijos perims už pažeidimus sulaikytų vairuotojo pažymėjimų grąžinimo funkciją, informuojama „Regitra“.

Įmonė grąžins vairuotojo pažymėjimus tiems vairuotojams, kurie teisę vairuoti prarado po 2017 m. sausio 1 d. Šiems vairuotojams kreiptis į policiją nebereikės.

Naudodamiesi susijusių registrų informacija, įmonės specialistai vienoje vietoje patikrins, ar pažeidėjai įvykdė jiems nustatytus valstybės reikalavimus ir spręs, ar vairavimo teisės apribojimus galima panaikinti. 

Policijos pareigūno sulaikytą vairuotojo pažymėjimą bus galima atsiimti vairuotojui patogiame „Regitros“ padalinyje, nepriklausomai nuo to, kuriame šalies rajone ar mieste šis dokumentas buvo sulaikytas, vairuotojui savo prašyme tereiks pasirinkti jam patogų vairuotojo pažymėjimus išduodantį įmonės padalinį.

Iki 2016 m. gruodžio 31 d. teisę vairuoti praradusiems vairuotojams dėl pažymėjimo susigrąžinimo kaip ir anksčiau teks apsilankyti policijoje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.