captcha

Jūsų klausimas priimtas

Partijos Kaune nebeturės nemokamų patalpų

Kauno valdžia nusprendė nutraukti sutartis su partijomis, kurios nemokamai naudojosi Savivaldybės patalpomis. Dalis jų – prestižinėse miesto vietose. Pasak administracijos direktoriaus, paaiškėjo, kad partijoms ir kai kuriems Seimo nariams nemokant nuomos, miestas prarado milijoną eurų. 
Asociatyvi BNS nuotr.
Asociatyvi BNS nuotr.

Kauno savivaldybė po turto inventorizacijos skaičiuoja, kad šešios partijos nemokamai naudojasi 754 kvadratiniais metrais miestui priklausančių patalpų.

Daugiausiai, bemaž pusę, pagal panaudos sutartį turi ne vieną kadenciją miestui vadovavę konservatoriai. Šie sprendimą nutraukti panaudos sutartis siūlė atidėti ir neatmeta galimybės bylinėtis su savivaldybė.

„Savivaldybė panaudos būdu gali suteikti politinėms partijoms patalpas, tad tiesiog mums pritrūko argumentų, dėl ko ta panaudos sutartis, privatizavus šitas patalpas, galėtų būti nutraukta“, – sako TS-LKD Kauno skyrių sueigos pirmininkė Edita Gudišauskienė.

Beveik pusantro šimto kvadratinių metrų Laisvės alėjoje turi Vytauto Šustausko Kovotojų už Lietuvą sąjunga“, kurios narių nėra nei Seime, nei miesto taryboje. Ši partija patalpomis nemokamai naudojasi jau 16 metų.

Už patalpų nuomą Laisvės alėjoje ir Rotušės aikštėje nemoka Savivaldybių rinkimus Kaune pralaimėjusi „Tvarka ir teisingumas“ bei „Darbo“ partijos.

Mažiausiai, 30 kvadratinių metrų turi valdančiojoje koalicijos Kaune esantys liberalai.

Daugiau apie padėtį Kaune – reportaže.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...