Naujienų srautas

Lietuvoje2016.12.22 10:15

Policija tiria R. Morkevičiaus nužudymą

LRT RADIJAS, LRT.lt 2016.12.22 10:15

Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl bušido kovotojo Remigijaus Morkevičiaus nužudymo. Vyras nušautas trečiadienį vakare Kaune, prie savo daugiabučio laiptinės. Pareigūnai sako, kad dėl bušido kovotojo nužudymo tiriamos kelios versijos, tačiau jų neįvardija. Pasak Kriminalinės policijos biuro viršininko pavaduotojo Andžejaus Roginskio, R. Morkevičius policijai žinomas dėl galimų sąsajų su nusikalstamu pasauliu.

„Padarytas nusikaltimas yra rimtas, atliktas visuomenei pavojingu būdu – panaudojant šaunamąjį ginklą. Šiuo metu tyrėjai nustatinėja galimus liudininkus, kadangi šis asmuo mums žinomas dėl tam tikrų galimų sąsajų su nusikalstamu pasauliu. Keliamos įvairios versijos, tačiau ankstoka kalbėti apie jas“, – LRT RADIJUI sakė Kriminalinės policijos biuro viršininko pavaduotojas.

34 m. R. Morkevičius yra daugkartinis įvairių Tailando bokso ir bušido turnyrų nugalėtojas. Vyras buvo kelis kartus teistas. Balandį Kauno apylinkės teismas R. Morkevičių nubaudė mėnesio arešto bausme už viešosios tvarkos pažeidimą, sužalojus Didžiosios Britanijos pilietį. Prieš trejus metus teismas yra pripažinęs jį kaltu dėl merginos sumušimo.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi