Lietuvoje

2016.12.21 23:54

Originaliausius komunikacijos projektus vertins ir Geležinė Lapė

LRT.lt 2016.12.21 23:54

Vilniaus universiteto (VU) Komunikacijos fakultetas (KF) siūlo unikalią galimybę įmonėms parodyti save ir populiarinti vykdomas komunikacijos veiklas. Konkursas „PR Lapės“ visus, 2016 metais vykdžiusius originalius komunikacijos projektus, kviečia dalyvauti ir būti įvertintiems, rašoma pranešime spaudai. 

Kaip rašoma organizatorių išplatintame pranešime spaudai, kasmetiniame VU KF konkurse „PR Lapės“ dalyvius vertins kompetentinga ekspertų komisija: Geležinės Lapės pseudonimu žinomas Arvidas Bendorius, vienas garsiausių Lietuvos kino prodiuserių Kęstutis Drazdauskas, Lietuvos ryšių su visuomene specialistų sąjungos (LRVS) tarybos pirmininkė Lina Jakučionienė, VU KF prodekanė Renata Matkevičienė, viešųjų ryšių ir organizacijų plėtros specialistas politikos mokslų daktaras Darius Udrys, marketingo dėstytojas, verslo konsultantas Igoris Vasiliauskas ir kiti.

LRVS tarybos pirmininkės teigimu, tokie konkursai kaip „PR Lapės“ prisideda prie visos ryšių su visuomene plėtros ir stiprinimo.

„Jie suteikia galimybę ryšių su visuomene profesionalams įsivertinti savo veiklą, pasidalinti ir pasisemti gerosios praktikos pavyzdžių, įkvėpti kitus kolegas naujoms idėjoms ir iniciatyvoms. Džiugu stebėti, kaip Lietuvoje auga komunikacijos svarba ir šios profesijos prestižas, vis daugiau viešojo ir verslo įmonių vadovų supranta ryšių su visuomene naudą.

Tai patvirtina ir kiekvienais metais didėjantis sėkmingų komunikacijos projektų skaičius. Keletą metų iš eilės, būdama įvairių tarptautinių komunikacijos apdovanojimų vertinimo komisijos narė, matau, kad lietuvių darbai nenusileidžia mūsų kolegų projektams iš Vakarų Europos. Tikrai turime kuo didžiuotis“, – tikina L. Jakučionienė.

Lina Jakučionienė. Organizatorių nuotr.

„PR Lapės“ apdovanojimuose dalyvauti kviečiamos verslo įmonės, nevyriausybinės organizacijos bei viešojo sektoriaus įstaigos, 2016 metais įgyvendinusios ar tebevykdančios projektus komunikacijos ir ryšių su visuomene srityse.

Nugalėtojai bus paskelbti 2017 m. sausio 23 d. iškilmingoje apdovanojimų ceremonijoje, vyksiančioje Martyno Mažvydo bibliotekoje. Renginį ves LRT TELEVIZIJOS žurnalistė Eglė Daugėlaitė.

Plačiau apie konkursą – čia.