Naujienų srautas

Lietuvoje2016.12.21 16:20

Darbą pradėjo naujoji ūkio viceministrė L. Sabaitienė

LRT.lt 2016.12.21 16:20

Trečiadienį darbą pradėjo ūkio viceministrė Lina Sabaitienė bei ūkio ministro patarėjai Sergejus Tichomirovas ir Mindaugas Janulionis, skelbiama Ūkio ministerijos pranešime spaudai.

42 metų L. Sabaitienė prieš tapdama ūkio viceministre buvo Lietuvos savivaldybių asociacijos (LSA) patarėja Europos Sąjungos (ES) klausimais. Taip pat ji yra dirbusi LSA atstove Briuselyje, Paslaugų ir gaminių kontaktinio centro (PGKC) direktore, VšĮ „Eksportuojančioji Lietuva“ vyr. projektų vadove, ekonomikos atašė pavaduotoja Lietuvos nuolatinėje atstovybėje Europos Sąjungoje, Ūkio ministerijos Įmonių teisės skyriaus vedėja bei ėjusi kitas pareigas. Vytauto Didžiojo universitete ji yra baigusi verslo ir vadybos bakalauro studijas ir įgijusi socialinių mokslų magistro laipsnį (verslo teisės specializacija).    

33 metų S. Tichomirovas kuruos prekių ir paslaugų reklamos, ES vidaus rinkos politiką, tarptautinius klausimus. Jis – buvęs teisingumo ministro patarėjas, turintis dešimties darbo metų patirtį žurnalistikos, komunikacijos ir turinio rinkodaros srityse. S. Tichomirovas Vilniaus universitete baigęs tarptautinių santykių ir diplomatijos magistro bei istorijos bakalauro studijas. Jis taip pat yra studijavęs Danijoje ir stažavęsis Jungtinėse Amerikos Valstijose. 

Ministro patarėju viešųjų ryšių klausimais dirbs 28-erių metų M. Janulionis – buvęs Ministro Pirmininko Algirdo Butkevičiaus patarėjas-atstovas spaudai. Anksčiau M. Janulionis dirbo Vyriausybės kanceliarijos spaudos tarnyboje, taip pat Užsienio ir Europos Sąjungos reikalų skyriuje, stažavosi Lietuvos ambasadoje Londone. 

M. Janulionis yra apsigynęs tarptautinių santykių magistro laipsnį Jungtinėje Karalystėje, Karalienės Marijos universitete, tarptautinės politikos bakalauro laipsnį įgijo Midlsekso universitete Londone, taip pat studijavo Europos Sąjungos politiką Karolio universitete Prahoje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi