Lietuvoje

2016.12.21 13:34

Pagėgių meras V. Komskis palieka „Tvarkos ir teisingumo“ partiją

Šarūnas Černiauskas, 15min.lt2016.12.21 13:34

Virginijus Komskis, Pagėgių meras bei iš šios kadencijos Seimo sudėties dėl balsų pirkimo išbraukto Kęsto Komskio brolis, traukiasi iš „Tvarkos ir teisingumo“ partijos.

Tai 15min patvirtino pats V. Komskis. Tačiau pasitraukimo iš partijos motyvus atskleisti jis atsisakė.

„Tiesa, – sakė meras. – Aš nekomentuosiu šitų dalykų.“

Paklaustas, ar tai susiję su jo broliu, kurio partija nutarė neparemti ginčuose su Vyriausiąja rinkimų komisija (VRK), eliminavusia K. Komskį iš Seimo narių sąrašo, jis to nei patvirtino, nei paneigė.

„Nekomentuosiu iš tikrųjų. (...) Su broliu tai viskas tvarkoj. Pagėgiuose viskas tvarkoj“, – teigė V. Komskis.

Politikas teigia neketinantis kraustytis į kitą partiją. V. Komskis nurodo ketinantis tiesiog toliau dirbti Pagėgių meru.

„Ne, nedomina kitos partijos“, – užtikrino pašnekovas.

Ilgamečio „tvarkiečio“ trenkimo partijos durimis priežasčių nežino ir atsakingasis „Tvarkos ir teisingumo“ sekretorius Almantas Petkus. Jis 15min teigė, kad naujasis partijos pirmininkas Remigijus Žemaitaitis dar bando perkalbėti V. Komskį.

„Bandome išsiaiškinti. Gavome raštišką tokį prašymą. Bet kol kas... dar pirmininkas žadėjo su juo pasikalbėti“, – sakė A. Petkus.

Ar V. Komskio pasitraukimas susijęs su jo brolio situacija, „tvarkietis“ vertinti nesiėmė.

Komskių giminę pastaruoju metu užgriuvo nemalonumai. Dar prieš Seimo rinkimus trečias brolis – Arvydas Komskis – nušovė kontrabandininkų pėdsakais sekusį pasieniečių šunį Ramzį, dėl gyvūnų nužudymo vyksta ikiteisminis tyrimas. A. Komskis – medžiotojas. Jis tuo metu medžiojo kartu su dar vienu broliu – Zenonu. Komskiai tvirtina, kad Ramzio žūtis – nelaimingas atsitikimas.

Po rinkimų giminę užgriuvo naujos bėdos. VRK dėl balsų pirkimo pašalino K. Komskį iš naujojo Seimo sudėties. Politikas mėgino ginčyti šį sprendimą, bet nesėkmingai.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.