Naujienų srautas

Lietuvoje2016.12.20 12:29

Žemės ūkio ministras B. Markauskas jau turi viceministrus

ELTA 2016.12.20 12:29

Žemės ūkio ministras Bronius Markauskas jau turi savo politinio pasitikėjimo komandą – viceministrus. B. Markauskas viceministrais pasirinko Rolandą Taraškevičių, Darių Remeiką ir Artūrą Bogdanovą.

R. Taraškevičius iki šiol ėjo Žemės ūkio ministerijos Ekonomikos ir tarptautinio bendradarbiavimo departamento vadovo pareigas. D. Remeika devynerius metus buvo Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktoriaus pavaduotojas, Premjero Algirdo Butkevičiaus visuomeninis konsultantas. 33-ejų A. Bogdanovas yra geodezijos paslaugų bendrovės „Geosmart“ įkūrėjas.

K. Taraškevičius bus atsakingas už Europos Sąjungos, tarptautinius reikalus bei prekybos politiką, D. Remeika – už gamybos politiką, o A. Bogdanovas – už Nacionalinės žemės tarnybos pertvarką bei žemės politiką.

„Šiandien, turiu pripažinti, man pasisekė, kad šalia savęs turiu žmones, kurių tikrai norėjau, kuriuos pakankamai ilgai kalbinau, bet pavyko prisikalbinti, ir galvoju, kad tai yra tikrai savo srities profesionalai“, – spaudos konferencijoje sakė B. Markauskas.

Nors B. Markauskas yra Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos narys, tačiau, pasak jo, komandos nariai yra nepartiniai, nebuvo politinio spaudimo ir formuojant komandą. Kandidatus į viceministrus dar turės patikrinti specialiosios tarnybos, tad jie darbą greičiausiai pradės nuo naujų metų.

B. Markauskas turės ir ketvirtąjį viceministrą. Ministras atskleidė, kad į šią poziciją siūloma kaimo plėtros atašė Lietuvos Respublikos nuolatinėje atstovybėje Europos Sąjungoje, Briuselyje, Jurgita Stakėnienė. Tiesa, dėl šios kandidatūros dar galutinai neaišku.

B. Markauskas dar neturi savo patarėjo viešųjų ryšių klausimais – atstovo spaudai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi