Lietuvoje

2016.12.20 12:30

Seimas pritarė Paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti įstatymo pataisoms

LRT.lt2016.12.20 12:30

Seimas pritarė Paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti pataisų įstatymo pataisoms. Jomis siekiama, kad asmenys, besinaudojantys kita socialine parama ir gaunantys tikslinės paskirties pajamas, neprarastų teisės į paramą būstui įsigyti ar išsinuomoti.

Kaip rašoma Seimo Spaudos biuro išplatintame pranešime spaudai, už tokį sprendimą balsavo 100, nė vienas nebuvo prieš, susilaikė 4 Seimo nariai.

Priimtomis pataisomis sudarytos ir palankesnės sąlygos asmenims atsiskaityti už įsigytą savivaldybės būstą, pratęsiant atsiskaitymo terminą nuo 10 kalendorinių dienų iki 3 mėnesių;

Taip pat nustatyta, kad asmenys ar šeimos, išvykę gyventi į kitos savivaldybės teritoriją, šios savivaldybės vykdomajai institucijai pateikę prašymą bus įrašomi į asmenų ir šeimų, turinčių teisę į paramą būstui išsinuomoti, sąrašą šioje savivaldybėje, įskaitant jų buvimo asmenų ir šeimų, turinčių teisę į paramą būstui išsinuomoti, sąraše laikotarpį ankstesnėje savivaldybėje.

Populiariausi

Istorijos egzaminas

Lietuvoje

2020.07.07 12:46

Užduotis apie Landsbergį ir Brazauską įveikę abiturientai: per istorijos egzaminą reikėjo tiesiog pagalvoti istorikas: nuotolinis mokymas atskleidė brandos stygių; atnaujinta 13.18

14