captcha

Jūsų klausimas priimtas

Prezidentė tikisi, kad S. Skvernelis griežtai žiūrės į viceministrų skyrimą

Prezidentė Dalia Grybauskaitė tikisi, kad premjeras Saulius Skvernelis labai griežtai pažiūrės į viceministrų skyrimą, nes tai – jo kompetencija. Kol kas, anot šalies vadovės, kritinės informacijos apie kandidatus į viceministrus išvengta. 
BNS nuotr.
BNS nuotr.

„Informacija iš specialiųjų tarnybų yra teikiama premjerui, nes jo sutarimu kartu su ministrais yra skiriami viceministrai. Čia prezidentūra yra tiktai informuojama tuo atveju, jeigu yra kažkokia kritinė situacija vieno ar kito žmogaus atžvilgiu. Taigi, visa atsakomybė premjerui, ir aš labai tikiuosi, kad premjeras labai griežtai žiūri į visą paskyrimo procesą“, – pirmadienį Kaune žurnalistams sakė D. Grybauskaitė.

Prezidentė pridūrė, kad kol kas tokios „kritinės informacijos“ apie kandidatus į viceministrus išvengta.

ELTA primena, kad kol kas aiškūs tik socialdemokratų deleguotų ministrų pavaduotojai. Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius savo pavaduotojais norėtų matyti diplomatą, buvusį viceministrą Nerį Germaną, diplomatą Albiną Zananavičių ir buvusį savo patarėją Darių Skusevičių.

Į ūkio viceministro pareigas pretenduoja Socialdemokratų partijos vicepirmininkas Ramūnas Burokas, Lietuvos savivaldybių asociacijos atstovė Briuselyje Lina Sabaitienė, agentūros „Investuok Lietuvoje“ atstovė Rugilė Andziukevičiūtė, partijos pirmininko pavaduotojas Justas Pankauskas. Tačiau ūkio ministras socialdemokratas Mindaugas Sinkevičius iš keturių kandidatų ketina pasirinkti tris.

Teisingumo ministrė Milda Vainiutė, kurią į šias pareigas delegavo socialdemokratai, viceministro postus ketina patikėti buvusiam viceministrui Pauliui Griciūnui, buvusio ministro patarėjui Vainiui Šarmavičiui. Taip pat kalbama apie galimą Kalėjimų departamento direktoriaus pavaduotojo Donato Matuizo kandidatūrą.

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...