Naujienų srautas

Lietuvoje2016.12.19 14:10

Paaiškėjo, kas rūpinsis ministrų komunikacija

BNS 2016.12.19 14:10

Dalis naujųjų ministrų formuodami komandas jau pasirinko, kas jiems patarinės viešųjų ryšių klausimais – ministrų patarėjais taps ir šį darbą jau dirbę asmenys, ir šios srities naujokai.

Teisingumo ministrei viešųjų ryšių ir komunikacijos klausimais patarinėti turėtų socialdemokratų partijos pirmininko pavaduotoja Auksė Kontrimienė, iki šiol dirbusi buvusio premjero Algirdo Butkevičiaus patarėja ryšiams su Seimu. Ji pati BNS patvirtino, kad jos kandidatūrą socialdemokratų partijos vadovybei ministrė Milda Vainiutė pristatė šeštadienį. Žurnalistinį išsilavinimą turinti Vilniaus tarybos narė A. Kontrimienė, išskyrus A. Butkevičių, iki šiol nėra patarinėjusi kitiems ministrams, anksčiau ji dvi kadencijas dirbo Socialdemokratų frakcijos Seime atstove spaudai.

Sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos atstove spaudai nuo antradienio taps dabartinė Valstybinės ligonių kasos (VLK) Ryšių su visuomene skyriaus vedėja Lina Bušinskaitė-Šriubėnė, BNS patvirtino ministras. L. Bušinskaitė-Šriubėnė yra dirbusi žurnaliste, vadovavusi Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos ryšių su visuomene skyriui, 2012 metais buvo socialinės apsaugos ir darbo ministro konservatoriaus Donato Jankausko atstovė spaudai. VLK ji dirba nuo 2013 metų.

Kultūros ministrės Lianos Ruokytės-Jonsson viešaisiais ryšiais ir komunikacija turėtų rūpintis Vytauto Didžiojo universiteto dėstytojas, daktaras Viktoras Bachmetjevas – jis tai BNS patvirtino pats. V. Bachmetjevas 2013–2014 metais yra dirbęs Kauno technologijų universiteto komunikacijos vadovu ir politikams iki šiol nėra patarinėjęs.

Užsienio reikalų ministro Lino Linkevičiaus atstovu spaudai laikinai dirbs buvęs jo patarėjas Kęstutis Vaškelevičius – nuo sausio 9-osios jį turėtų pakeisti Rasa Jakilaitienė, iki šiol buvusi motinystės atostogose.

Jau anksčiau įvardyta ir naujojo susisiekimo ministro Roko Masiulio patarėja viešiesiems ryšiams Vytautė Šmaižytė, pastaruoju metu dirbusi dujų perdavimo bendrovės „Amber Grid“ atstovė spaudai. Prieš tai ji rūpinosi Viešųjų pirkimų tarnybos komunikacija.

Ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius pirmadienį taip pat įvardijo savo atstovą spaudai – juo taps buvęs A. Butkevičiaus patarėjas viešiesiems ryšiams, socialdemokratas Mindaugas Janulionis. Jis anksčiau yra dirbęs Vyriausybės spaudos tarnyboje bei Užsienio reikalų skyriuje.

Kiti ministrų viešųjų ryšių atstovai kol kas oficialiai nėra įvardijami.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi