Naujienų srautas

Lietuvoje2016.12.17 17:49

Sulaikyta daugiau nei milijono eurų vertės cigarečių kontrabanda

BNS 2016.12.17 17:49

Muitinės pareigūnai sulaikė iš Latvijos vykusį krovininį vilkiką, vežusį 420 tūkst. pakelių nelegalių cigarečių krovinį.

Muitinės kriminalinės tarnyba šeštadienį pranešė, kad sulaikytas kontrabandos vertė - 1,25 mln. eurų. Tai viena didžiausių šiemet muitininkų sulaikytų rūkalų kontrabandos siuntų Lietuvoje.

Lietuvos piliečio vairuojamas krovininis vilkikas „MAN“ kelyje tarp Panevėžio ir Pasvalio buvo sulaikytas ketvirtadienio pavakare. Vairuotojas sakėsi iš Latvijos į Lenkiją vežantis sandarinimo putų krovinį, bet pažvelgę atidžiau pareigūnai išvydo, jog legalaus krovinio tebuvo vos dvi paletės, sukrautos puspriekabės gale.

Visa likusi vilkiko puspriekabė buvo aklinai pilna cigarečių „L&M“ dėžių su baltarusiškomis banderolėmis.

„Eilinį kartą pasitvirtino pastarųjų metų tendencija – jog baltarusiškų cigarečių kontrabandą vis dažniau į Lietuvą mėginama įvežti iš Latvijos teritorijos“, - teigiama muitinės pranešime spaudai.

Automobilis ir nelegalūs rūkalai sulaikyti, vilkiko vairuotojas irgi buvo sulaikytas dviem paroms, vėliau, skyrus kardomąją priemonę – rašytinį pasižadėjimą neišvykti, dokumentų paėmimą ir piniginį užstatą, jis buvo paleistas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi