captcha

Jūsų klausimas priimtas

Ankaroje paminėtas Lietuvos ir Turkijos diplomatinių santykių 25-metis

Lietuvos ambasada Ankaroje gruodžio 13 dieną minėjo Lietuvos ir Turkijos diplomatinių santykių atkūrimo 25-erių metų sukaktį ir persikėlimą į naujas patalpas Ankaros Gaziosmanpasa rajone, rašoma pranešime spaudai.
URM nuotr.
URM nuotr.

Į iškilmingą renginį atvykę Turkijos vyriausybės, verslo ir pilietinės visuomenės atstovai bei užsienio šalių diplomatai tylos minute pagerbė gruodžio 10 dienos Stambulo teroro akto aukas.

Kreipdamasis į susirinkusiuosius, Lietuvos ambasadorius Turkijoje Audrius Brūzga pabrėžė Lietuvos Vyriausybės ryžtą išlaikyti tvirtus ryšius su Turkija, plėsti abipusiškai naudingą bendradarbiavimą.

Iškilmėse dalyvavusi pirmoji Lietuvos ambasadorė Turkijoje Halina Kobeckaitė prisiminė Lietuvos ir Turkijos diplomatinių santykių ištakas, linkėjo Turkijos žmonėms taikos, santarvės ir klestėjimo.

Lietuvos ambasada Turkijoje persikėlė į naujas, modernias, labiau diplomatinės atstovybės paskirtį atitinkančias patalpas. Lietuvos ir Turkijos piliečiai nuo šiol gali kreiptis adresu Mahatma Gandi Cad. No: 38, G.O.P. 06700 Ankara.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...