Naujienų srautas

Lietuvoje2015.09.08 13:45

L. Andrikienė traukiasi iš TS-LKD pirmininko rinkimų

15min.lt 2015.09.08 13:45

Europos Parlamento narė Laima Andrikienė nusprendė pasitraukti iš Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS–LKD) partijos pirmininko rinkimų.

Europos Parlamento narė Laima Andrikienė nusprendė pasitraukti iš Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS–LKD) partijos pirmininko rinkimų.

Savo laiške partijoms kolegoms politikė aiškina, kad ji renkasi Europos Parlamentą.

„Kaip kai kuriems iš Jūsų yra žinoma, kad netikėtai tapau kandidate į aukštas pareigas Europos Parlamente, ir matau, kad kokybiškai vykdyti dvi rinkimų kampanijas vienu metu yra neįmanoma, negaliu visaverčiai dirbti nė vienoje iš jų“, – rašo L. Andrikienė.

Ji teigia apsisprendusi grįžti ir pilna jėga dirbti Europos Parlamente. „Šiandien nežinau, kuo baigsis rinkimai EP – pergale ar pralaimėjimu, tačiau renkuosi Europos Parlamentą“, – rašo ji kolegoms.

Vertindama TS–LKD pirmininko rinkimų kampaniją L. Andrikienė jaučiasi didele dalimi atlikusi savo misiją: „Mano rinkiminės nuostatos, pasiūlymai partijos atsinaujinimo ir modernizavimo darbotvarkei, daugeliui patinka – tai patyriau susitikimuose su partijos skyrių nariais. Mano programinės nuostatos buvo išgirstos ir kitų kandidatų: praktinius partijos atnaujinimo ir modernizavimo darbus ir veiksmus akcentuoja A. Kubilius, o mano kolega Europos Parlamente, pirmasis atkurtos Lietuvos valstybės vadovas V. Landsbergis ant pečių neša partijos vertybių naštą, pabrėždamas jų svarbą.“

L. Andrikienės įsitikinimu, „svarbiausia, kad partija atsinaujintų, taptų modernia ir konkurencinga, sutvirtinusia savo vertybinį pamatą, išgryninusia savo konservatoriškąją ir krikščioniškai demokratišką tapatybę.“

Padėkojusi partijos kolegoms, iškėlusiems ją kandidate į pirmininkus, rėmusiems, dalyvavusiems susitikimuose ir skatinusiems siekti partijos lyderio posto, L. Andrikienė sako, kad visomis išgalėmis prisidės prie partijos atsinaujinimo, modernizavimo darbų, pasirengimo būsimiems rinkimams. Visiems kolegoms kandidatams, liekantiems finišo tiesiojoje, L. Andrikienė palinkėjo sėkmės.

Anksčiau buvo skelbta, kad visuotiniuose didžiausios opozicinės TS–LKD partijos pirmininko rinkimuose dalyvaus dabartinis šios partijos pirmininkas ekspremjeras Andrius Kubilius, europarlamentarai Vytautas Landsbergis ir Laima Andrikienė bei dabartinis partijos pirmininko pavaduotojas Valentinas Stundys.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi