Naujienų srautas

Lietuvoje2016.12.14 19:55

Prasidėjo vaiką nuodijusios motinos teismas

Kauno apygardos teismas pradėjo nagrinėti bylą, kurioje 30-metė kaunietė kaltinama nužudžiusi vienerių metų sūnų. Teisėsaugos duomenimis, ji vaikui leido formaliną. Kaltinamoji savo kaltės nepripažįsta.

Itin žiauriu bejėgiškos būklės sūnaus nužudymu kaltinama 30-metė Ilma Bogovičienė teismo paprašė uždarų posėdžių. Prokurorė siūlė neviešuose posėdžiuose nagrinėti tik dalį bylos.

Dar prieš ketverius metus moteris viešumo nebijojo –  LRT laidoje pasakojo apie tariamą sūnaus ligą, prašė aukoti jo gydymui. Mažyliui buvo atsivėrusios žaizdos, teko amputuoti kelis pirštukus, o medikai, konsultuojami kolegų iš užsienio, beveik metus negalėjo rasti ligos priežasties.

Berniukas mirė nuo kraujo užkrėtimo. Medikams įtarimų, kad vaiką galėjo nuodyti jo mama kilo, paaiškėjus, kad moteris formaliną leidžiasi ir sau. Kaltinamosios advokatas anksčiau yra sakęs, kad psichiatrai moteriai nustatė Miunhauzeno sindromą, kai žmogus įsikalba ligą, norėdamas sukelti aplinkinių gailestį ir taip pelnyti papildomo dėmesio.

Advokatas sako, ginamoji kaltės nepripažįsta.

„Žiniasklaidai pati prokurorė yra komentavusi, kad ši byla sudėtinga dėl įrodymų vertinimo. Prokurorė, manau, ir šiandien jums neteigė, kad įrodyta ir būtinai pasibaigs kaltinamuoju nuosprendžiu“, – teigė advokatas Dainius Svirinavičius.

Pasak advokato, kaltinamoji parodymus duos apklausus liudytojus, kurių byloje – apie dešimt.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi