Lietuvoje

2016.12.14 16:38

Siūlo Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymo projektą grąžinti tobulinti

LRT.lt2016.12.14 16:38

Socialinių reikalų ir darbo komitetas (SRDK) trečiadienį posėdyje svarstė vyriausybės pateiktą Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymo pakeitimo įstatymo projektą  bei jo lydimuosius įstatymų projektus, kuriais siekiama patobulinti vaiko teisių apsaugos sistemą, kuri suteiktų vaikui reikalingą efektyvią pagalbą ir jo visapusiškai raidai tinkamą aplinką, teigiama pranešime spaudai.

Komitetas nusprendė siūlyti šį projektų paketą grąžinti iniciatoriams patobulinti, atsižvelgiant į jam gausiai pateiktas Seimo kanceliarijos Teisės departamento, Seimo narių, Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto, Žmogaus teisių komiteto, Vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus, kitų valstybės institucijų, visuomeninių organizacijų, suinteresuotų asmenų pastabas ir pasiūlymus. Be to, komitetas mano, kad šį įstatymo projektą yra tikslinga įvertinti naujai vyriausybei.

Komitetas pasiūlė vvyriausybei patobulintą Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymo redakciją ir lydimuosius projektus Seimui pateikti Seimo pavasario sesijoje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.