captcha

Jūsų klausimas priimtas

Priėmimas į sostinės mokyklas nuo kovo veiks elektroniniu būdu

Keičiasi priėmimas į sostinės mokyklas – prašymai ateinantiems  mokslo metams pradedami registruoti nuo kitų metų kovo 1 dienos, teigiama pranešime spaudai.

 
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Registruotis bus galima bet kuriuo tėvams patogiu metu elektroninėje sistemoje internetu, prašymai bus priimami nuolat ir jų pateikimo laikas neturės įtakos pirmumui.

„Registracija į mokyklas startuos nuo kovo 1osios. Kaip ir anksčiu taip ir dabar, pirmenybė mokytis konkrečioje mokykloje suteikiama tos mokyklos teritorijoje gyvenantiems. Siekiant sureguliuoti mokinių srautų pasiskirstymą tvarkoje yra nustatyti pirmumo mokytis kriterijai, vienas jų – deklaruotos gyvenamosios vietos laikas ne mažiau kaip dveji metai“, – sako mero pavaduotojas Valdas Benkunskas

Savivaldybės tinklapyje www.vilnius.lt/svietimas nuo kitų metų kovo bus galima užpildyti prašymą, kuris automatiškai pasieks mokyklas.

Prašymą už vaiką iki 14 metų pateikia vienas iš tėvų (globėjų, rūpintojų), o 14–18 metų vaikai prašymus gali pateikti ir patys, turėdami vieno tėvų rašytinį sutikimą. Moksleivio deklaruota gyvenamoji vieta, šeimos sudėtis sistemoje bus tikrinama automatiškai.

Kaip ir anksčiau, prašymus bus galima pateikti ir atvykus į mokyklas, ne tik internetu.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...