Naujienų srautas

Lietuvoje2016.12.12 14:32

Vilniaus liberalams vadovaus A. Armonaitė

Liberalų sąjūdžio valdybos narė Julija Mackevič pirmadienį paskelbė paliekanti partiją. O Vilniaus liberalams vadovaus naujai išrinkta Seimo narė Aušrinė Armonaitė,

„Dėkoju Vilniaus liberalams už palaikymą ir suteiktą atsakomybę vadovauti Vilniaus skyriui. Mano tikslas – sėkmingai tęsti sostinėje pradėtus liberalų darbus ir pasiruošti artėjantiems savivaldybių rinkimams“, – teigė A. Armonaitė, savaitgalį išrinkta Vilniaus skyriaus pirmininke visuotiniame susirinkime.

A. Armonaitės pavaduotojais tapo Julita Petravičienė, Vilniaus vicemeras Linas Kvedaravičius, Liberalų frakcijos taryboje seniūnas Vincas Jurgutis, miesto tarybos nariai Rita Balčiūnienė ir Vytautas Mitalas.

A. Armonaitė iki tapdama Seimo nare dirbo Vilniaus miesto savivaldybės taryboje, Aplinkos ir energetikos komiteto pirmininke. Ji turi viešosios politikos magistro išsilavinimą, kelis pastaruosius metus dirbo Lietuvos verslo konfederacijos Tarptautinių  prekybos rūmų ICC Lietuva analitike, per 10 metų dirbo ir savanoriavo Lietuvos bei tarptautinėse organizacijose.

„Gerbiami kolegos! Noriu visiems jums pranešti apie naują savo gyvenimo etapą. Aš uždarau puslapį, susijusį su Liberalų sąjūdžiu ir jau parašiau prašymą dėl išėjimo iš partijos“, – pirmadienį savo „Facebook“ paskyroje paskelbė J. Mackevič.

Ji pridūrė tai daranti sąmoningai ir be apgailestavimo: „Per savo veiklos metus partijoje man pavyko padaryti daug – sukurti Tautinių bendrijų komitetą, suburti bendraminčių ir draugų komandą, sunkiai iškovoti partijai tarybos nario mandatą Šalčininkų rajone, susipažinti su įdomiais žmonėmis ir padėti paprastiems žmonėms.“

J. Mackevič rašo jaučianti, kad jos galimybės partijoje yra išnaudotos, o jai būtina eiti toliau – įgyvendinant savo idėjas ir planus, susijusius su Pietryčių Lietuva ir Lietuvos Tautinėmis bendrijomis.

„Mums reikia postūmio ir rezultatų, o ne tuščių kalbų ir diskusijų. Nusprendžiau grįžti į aktyvų visuomeninį gyvenimą. Tiesą sakant, iš visuomeninės veiklos aš ir atėjau į politiką. Džiaugiuosi, kad galiu būti savimi, vėl priimti sprendimus ir daryti daug naudingų dalykų tiek savo kraštui, tiek Valstybei. Linkiu visiems sėkmės ir iki pasimatymo!“ – rašo politikė.

Partijos pirmininkas, sostinės meras Remigijus Šimašius po šiuo politikės įrašu jai padėkojo už bendrą veiklą.

„Julija Mackevič, tavo liberali veikla – audringa ir matoma. Ačiū tau už tai, ką nuveikėme, ir sėkmės su kitais planais!“ – teigė jis.

J. Mackevič nevengė kritikuoti partijos vadovybės, buvo Antano Guogos pašalinimo iš partijos iniciatorė.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi