Naujienų srautas

Lietuvoje2016.12.12 14:56

Bus apklausiamas G. Steponavičius

Parlamentaras Gintaras Steponavičius pirmadienį dar kartą bus apklausiamas Generalinėje prokuratūroje. 

Generalinės prokuratūros teigimu, šioje byloje jis turi specialiojo liudytojo statusą, tačiau apklaustas rugpjūtį parlamentaras teigė nesupratęs, koks yra jo statusas.

Pagal įstatymus, specialiaisiais liudytojais apklausiami asmenys, kai yra duomenų apie jų padarytą nusikaltimą, bet jų nepakanka, kad būtų galima pateikti įtarimus.

Iš specialiojo liudytojo tapti įtariamuoju G. Steponavičius sakė nematantis pagrindo. Narystę partijoje sustabdęs Seimo narys po apklausos penktadienį teigė, kad liudijo apie buvusį Liberalų sąjūdžio lyderį Eligijų Masiulį ir apie su pačiu G. Steponavičiumi susijusias organizacijas.

Teisėsauga šiuo metu atlieka tyrimą, kuriame Masiulis įtariamas iš koncerno „MG Baltic“ viceprezidento Raimundo Kurlianskio už koncernui palankius sprendimus savo bei kitų naudai priėmė 106 tūkst. eurų kyšį.

Vykstant šiam tyrimui pareigūnai birželį vienu metu atliko kratas buvusio Kauno mero Rimanto Mikaičio namuose Kaune ir G. Steponavičiaus paramos fondo vadovo Vytauto Toleikio namuose.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi