Naujienų srautas

Lietuvoje2016.12.10 15:24

Partijos „Tvarka ir teisingumas“ pirmininku tapo R. Žemaitaitis

BNS 2016.12.10 15:24

Partijos „Tvarka ir teisingumas“ pirmininku šeštadienį išrinktas laikinasis partijos vadovas parlamentaras Remigijus Žemaitaitis. Jis buvo vienintelis kandidatas į šį postą. 

Už R. Žemaitaitį per slaptą balsavimą buvo 463 suvažiavimo delegatai, išduoti buvo 479 biuleteniai.

„Visų prašau ir kviečiu kartu telktis bendram darbui. Skirtingų nuomonių buvimas yra sveiko organizmo faktas (...). Ačiū, kad pasitikėjote manimi“, – paaiškėjus balsavimo rezultatams sakė R. Žemaitaitis.

Partijos pirmininko pavaduotojais kongrese išrinkti parlamentarai Kęstutis Bartkevičius ir Algimantas Dumbrava, Šilutės meras Vytautas Laurinaitis, Kalvarijų meras Vincas Plikaitis, partijos Prienų skyriaus pirmininko pavaduotoja Loreta Jakinevičienė, ūkio viceministras Gediminas Onaitis, Vyriausiosios rinkimų komisijos narys Donatas Laurinavičius, partijos Rokiškio skyriaus pirmininkas Egidijus Vilimas, laikinasis aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas.

„Manau, kad atėjo laikas pasikeisti, manau, kad atėjo laikas pažiūrėti kitu kampu (...) Tai yra ta komanda, tai yra tie žmonės, kurie gali mums padėti. Tai yra mažytė pradžia į struktūrinę reformą, kurią aš planuoju“, – pristatydamas kandidatus į pavaduotojus sakė R. Žemaitaitis.

Pirmuoju pavaduotoju paskirtas K. Bartkevičius.

Ilgametis partijos vadovas europarlamentaras Rolandas Paksas iš „Tvarkos ir teisingumo“ pirmininkų atsistatydino spalį po Seimo rinkimų pirmojo turo. „Tvarkiečiams“ vos pavyko įveikti rinkimų barjerą, jie surinko 5,33 proc. balsų. Su vienmandatėse išrinktais „tvarkiečiais“ partija šiuo metu Seime turi 8 atstovus.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi