Naujienų srautas

Lietuvoje2016.12.08 17:25

Vilniuje, Viršuliškėse, įsiplieskė gaisras savanorių pajėgų šaudykloje, evakuoti žmonės

15min.lt 2016.12.08 17:25

Ketvirtadienio pavakarę Bendrajame pagalbos centre gautas pranešimas apie gaisrą Lietuvos kariuomenės pastate. Teko evakuoti apie 40 žmonių.

16.09 val. Bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Vilniaus mieste, Viršuliškių gatvėje, kilo gaisras Lietuvos kariuomenės pastato šaudykloje.

Pastate įsikūręs Krašto apsaugos savanorių pajėgų (KASP) štabas.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento (PAGD) duomenimis, gaisras kilo Viršuliškių gatvės pastate, kuriame įsikūrusi Lietuvos Šaulių Sąjunga. Panašu, kad pastate įsikūrę daug biurų, bet ant vienos sienos kabo ir užrašas „Karo zona“.

Į įvykio vietą išsiųstos priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, informacija apie įvykį perduota Vilniaus apskrities greitosios medicinos pagalbos stočiai ir Vilniaus apskrities vyriausiajam policijos komisariatui.

16.13 val. įvykio vietą jau atvyko 4 autocisternų ekipažai ir ugniagesių štabo automobilis. Gelbėtojams iš pastato teko evakuoti apie 40 žmonių.

15min fotoreporteris Paulius Ramanauskas iš įvykio vietos pranešė, kad iki 17 val. incidentas faktiškai buvo likviduotas. Gaisras visiškai užgesintas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi

Saulius Skvernelis
LRT FAKTAI 16