Lietuvoje

2016.12.08 15:02

D. Grybauskaitė: vyriausybės programa – gerų ketinimų dokumentas

ELTA2016.12.08 15:02

Prezidentė Dalia Grybauskaitė vyriausybės programą įvertino kaip gerų ketinimų rinkinį ir palinkėjo vyriausybei, kiek įmanoma lengviau juos įgyvendinti.

„Pirmiausia bet kokia programa ar strategija, ar bet koks dokumentas, tai yra geri ketinimai. Ir tai yra gerai, nes turime turėti viltį, ambicijų, norų kažką gerinti. Na, o kokie bus konkretūs ir realūs rezultatai, priklausys ne tik nuo vyriausybės, ne tik nuo bendradarbiavimo su Seimu, bet ir nuo valstybės galimybių, ekonomikos, išorinių iššūkių. Labai palinkėčiau, kad tie geri ketinimai, kuriais yra pagrįsta programa, būtų kiek įmanoma lengviau išpildyti visiems“, – sakė D. Grybauskaitė žurnalistams ketvirtadienį.

Kaip ELTA jau rašė, vyriausybė programoje savo siekiu įvardija darnos, kaip pamatinio tikslo, kūrimą.

„Darną tiek individualiame-žmogiškajame lygmenyje, tiek visuomenės, valstybės ar atskiros ūkinės veiklos srityje mes matome kaip tikslą, kurį turime pasiekti. Darnią Lietuvą kurti mes siūlome penkiais lygmenimis – darnus žmogus, darni visuomenė, darnus švietimas ir kultūra, darni ekonomika bei darnus valstybės valdymas. Esame įsitikinę, kad Lietuva, tapusi darnia šalimi, įlies darnos ir į permainų reikalaujančią Europos tautų bendriją“, – sakoma vyriausybės programos projekte.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.