Lietuvoje

2016.12.07 22:30

Byra Anykščių valdžia

Zinaida Paškevičienė, LRT TV naujienų tarnyba, LRT.lt2016.12.07 22:30

Protestuodami prieš esą autoritarinį mero Kęstučio Tubio vadovavimą iš savivaldybės traukiasi du Liberalų sąjūdžio ir Darbo partijos deleguoti administracijos vadovai ir du mero patarėjai. Meras priekaištus atmeta ir tikina dirbantis pagal įstatymus.

„Darbuotojams nuolat grasinama tarnybiniais pareiškimais, bauginama atitinkamomis struktūromis. (...) Tokia situacija nėra gera produktyviam darbui, iniciatyvūs žmonės bijo pasakyti savo nuomonę“, – situaciją aiškina Anykščių savivaldybės administracijos direktorė Veneta Veršulytė.

Meras kaltinimus neigia, o keturių darbuotojų išėjimą vadina emociniu sprendimu dėl jo esą išsakytos kritikos direktoriaus pavaduotojui Sauliui Rasalui.

„Pirmadienį pareiškiau pretenzijas dėl administracijos pavaduotojo darbo, dėl neatliktų darbų, valstybės investicijų programos panaudojimo. Pernai buvome susitikę su gyventojais, o kai kurie darbai dar dabar neatlikti“, – savo versiją pateikia Anykščių rajono meras Kęstutis Tubis.

Populiariausi

Vilniaus oro uostas

Lietuvoje

2020.07.08 17:21

Atvykusiems iš dar 7 šalių bus privaloma izoliacija: tarp valstybių – ir lietuvių mėgstama Bulgarija „Tez Tour“ stabdo keliones į Bulgariją; atnaujinta 19.25

Diskusija „Žaidimai smėlio dėžėje – kokioje aplinkoje norime gyventi?“

Lietuvoje

2020.07.08 20:06

Partizano Jakavonio-Tigro dukra: linksmintis Lukiškių aikštėje galima, bet yra ribos, kurių peržengti nevalia Šimašius: kodėl turime nesidžiaugti laisvės kovotojų pergale?

32