Naujienų srautas

Lietuvoje2016.12.07 13:24

Lenkijos ministras tikisi Vilniaus iniciatyvos gerinant Lietuvos ir Lenkijos santykius

ELTA 2016.12.07 13:24

Lenkija tikisi konstruktyvaus bendradarbiavimo su naująja Sauliaus Skvernelio vyriausybe ir viliasi, kad Vilnius laikysis Europos Sąjungos teisės normų ir vertybių, sako Lenkijos užsienio reikalų ministras Witoldas Waszczykowskis.

Anot ministro, Varšuva tikisi Lietuvos iniciatyvos stiprinant dvišalę strateginę partnerystę, ji turėtų būti grįsta europinėmis nuostatomis, įskaitant ir Lietuvoje gyvenančių lenkų tautinių mažumų klausimus.

„Visi raktai gerinant Lietuvos ir Lenkijos santykius yra Vilniuje“, – Eltai Briuselyje teigė Lenkijos diplomatijos vadovas.

W Waszczykowskis ir užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius antradienį buvo trumpam susitikę Briuselyje, kur posėdžiauja NATO užsienio reikalų ministrai. Anot L. Linkevičiaus, daugiausiai dėmesio dvišalio pokalbio metu buvo skirta saugumo klausimams, o neseniai įvykę rinkimai atveria naujas bendradarbiavimo su Lenkija galimybes.

Paskirtasis premjeras S. Skvernelis, lapkritį prisistatydamas Seime, pabrėžė, kad dės visas pastangas „perkrauti“ santykius su Lenkija, o Varšuvą vadino Lietuvos strategine partnere tiek ekonomine, tiek politine prasme.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi