Lietuvoje

2016.12.07 12:32

Avaringiausioje sostinės gatvėje nebeliks nereguliuojamų kairiųjų posūkių

LRT.lt 2016.12.07 12:32

Avaringose Vilniaus sankryžose ir pavojinguose posūkiuose nuo šio rugsėjo pradėti diegti eismo pakeitimai. Nuo ketvirtadienio Ukmergės gatvėje bus panaikintas dar vienas nereguliuojamas kairysis posūkis, likę du –  kitąmet, informuojama pranešime spaudai.  

Eismo pokyčių Ukmergės gatvėje imtasi įsigilinus į įskaitinių eismo įvykių (kuriuose nukentėjo eismo dalyviai) statistiką: 2012–2015 metais čia buvo užfiksuota 15 įskaitinių eismo įvykių, kurie įvyko, kai vairuotojai sukdavo kairėn iš pagrindinės Ukmergės gatvės į šalutinį kelią. Ukmergės gatvėje eismas yra itin intensyvus, o sukantiems į kairę reikia kirsti net tris eismo juostas, todėl beveik kasdien įvykdavo techninių eismo įvykių, kurių skaičius sparčiai didėjo.
 
Pirmuoju etapu dar rugsėjį savivaldybė pasirūpino, kad būtų panaikinti nereguliuojami kairieji posūkiai Ukmergės ir Paribio gatvių sankryžoje. Atlikus analizę, įvertinus eismo srautus bei avaringumo dinamiką, nuo gruodžio 8 d. bus panaikintas ir kairysis posūkis Ukmergės gatvėje, ties Ukmergės g. 250.

Nuo ketvirtadienio į J. Baltrušaičio gatvę ar kitas rajono gatves vairuotojams siūloma važiuoti per Ukmergės ir Ateities gatvių dviejų lygių sankryžą, arba pasirinkti kitas Ukmergės gatvei lygiagrečias gatves.