Lietuvoje

2016.12.06 17:31

Norvegijoje rasti po purvo nuošliauža palaidoto vieno lietuvio palaikai

15min.lt2016.12.06 17:31

Norvegijos žiniasklaida skelbia, kad antradienį buvo rastas vieno lietuvio, kurį lapkričio 10 dieną užgriuvo žemės nuošliauža, kūnas. Dar dviejų darbininkų iš Lietuvos kūnai nerasti.

Kaip rašo portalas Nrk.no, policija neskelbia, kurio lietuvio kūnas buvo rastas antradienį. Puvo nuošliauža nusinešė 27 metų pagiriškio Pauliaus Kuliešiaus, iš Pagirių miestelio kilusio, bet į Kauną gyventi išsikrausčiusio metų Dariaus Čuko ir taip pat iš Pagirių kilusio, bet Vilniuje kurį laiką gyvenusio Artūro Miškinio gyvybes.

„Radome vieno dingusiojo kūną, jis buvo nugabentas į laidojimo namus“, – portalas cituoja paieškos darbams vadovaujančią pareigūnę Grethe Loland. Jos teigimu, paieškos vykdomos plote, kurį nurodė trys per tragediją išsigelbėję lietuviai. „Viliamės, kad kitų dviejų dingusiųjų kūnus rasime tame pačiame plote“, – pabrėžė pareigūnė. G.Loland sakė, kad apie rastą lietuvio kūną informuota Lietuvos ambasada, o dviejų lietuvių kūnų paieškos tęsiamos toliau. Iki šiol po žemėmis pavyko rasti traktorių. Dar anksčiau Norvegijos policija pranešė radusi daiktų, priklaususių vienam iš lietuvių.

Žemės nuošliauža buvo didelė – maždaug 400 metrų ilgio, 300 metrų pločio ir 60 metrų gylio. Tuo metu vietovėje dirbo šeši žmonės, trims iš jų pavyko išsigelbėti.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.