Lietuvoje

2016.12.05 14:29

G. Steponavičius stabdo narystę Liberalų sąjūdyje

LRT.lt2016.12.05 14:29

Liberalų sąjūdžio narys Gintaras Steponavičius pirmadienį pranešė stabdantis savo narystę partijoje.

Paaiškėjus, kad teisėsaugos tyrime dėl galimos buvusio partijos lyderio Eligijaus Masiulio politinės korupcijos jis buvo apklaustas kaip specialusis liudytojas, G. Steponavičius socialiniame tinkle paskelbė nutaręs laikinai stabdyti savo narystę Liberalų sąjūdyje.

„Kaip ir visi Lietuvos žmonės, labai noriu, kad teisėsauga E. Masiulio bylą ištirtų kaip galima greičiau. Tuomet bus sudėti visi taškai ant „i“, baigsis spėliojimai, gandai ir interpretacijos.

Praėjusią savaitę kalbėjau su prokuroru. Mes sutarėme susitikti šį penktadienį. Noriu aptarti vykdomą tyrimą ir atsakyti į papildomus klausimus, jei tokių kils. Šiame susitikime taip pat aptarsime pastarųjų dienų aktualiją – mano statusą byloje. Mano atsakingas požiūris į šį tyrimą nesikeičia. Noriu, kad visuomenei būtų atsakyta į visus rūpimus klausimus.

Man, kaip liberalui, labai apmaudu, kad visa ši istorija gali pakenkti partijai, kuri su tuo neturi nieko bendro. Esu vienas iš Liberalų sąjūdžio įkūrėjų, todėl man partija yra labai brangi. Įvertinęs dabartinę situaciją nutariau laikinai sustabdyti savo narystę Liberalų sąjūdyje. Tikiuosi, kad trumpam, kad tyrimas ilgai netruks. Tikiuosi visų supratimo. Neabejoju, kad pasibaigus šiai istorijai tapsime dar stipresni ir vieningesni. Ačiū už palaikymą“, – teigia G. Steponavičius. 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.