Lietuvoje

2016.12.04 21:12

Žiemos pramogų mėgėjai užgulė slidinėjimo trasas

Arnas Mazėtis, Zinaida Paškevičienė, LRT TV naujienų tarnyba, LRT.lt2016.12.04 21:12

Prasidėję šalčiai ir iškritęs sniegas nudžiugino žiemos pramogų mėgėjus. Vilniuje atidarytos Liepkalnio slidinėjimo trasos jau sulaukė gausaus lankytojų srauto, kitur esančios atviros slidinėjimo trasos, tikimasi, lankytojus priims artimiausiomis dienomis.

Liepkalnio slidinėjimo trasose, pasak jų vadovo, pirmosiomis dienomis lankytojų nebuvo daug, tačiau savaitgalį žiemos pramogų mėgėjų sulaukta gausiai.

„Šiandien – sekmadienis, išlindo saulė, tikrai daug žmonių yra. Gaila ir eilutės darosi prie keltuvų, bet turime tik 3 atidarytus keltuvus, po truputį jau atidarinėjame ketvirtą keltuvą, tai eilės turėtų mažėti, bet šiaip vakare šiek tiek mažiau žmonių būna, bet visi kažkodėl suvažiuoja vienu metu, nors pas mus ir vakare apšviesta, tad kviečiame ir vakare atvažiuoti“, – kalbėjo Liepkalnio slidinėjimo trasų direktorius Artūras Bielskus.

Lankytojai trasomis nesiskundžia, o prisiminti slidinėjimo įgūdžius prieš keliones į tikrus kalnus, vieta sako tinkama.

Liepkalnio trasų vadovo teigimu, jeigu lyja, žiemos sporto mėgėjų srautas sumažėja iškart, nors trasomis naudotis tokiu oru taip pat galima.

„Dirbam kiekvieną naktį, kiaurom parom gaminam sniegą ir šiandien jau manau atsidarys „varlynas“ – pradedančiųjų trasa. Gal ryt, poryt atidarysim vieną didįjį keltuvą, šiaurinį keltuvą, tai sumažins srautą“, – sakė slidinėjimo trasų direktorius.

Slidinėjimo entuziastų jau rytoj popiet tikisi sulaukti ir slidinėjimo centras Anykščiuose.

„Praeitas sezonas buvo gan neilgas – normalaus slidinėjimo buvo 25 dienos – tik nuo sausio 1 iki 25, o paskui prasidėjo atlydžiai ir trasos kokybė jau buvo prastesnė. Šiemet tikimės sezoną pradėti netrukus“, – kalbėjo Anykščių pramogų ir sporto centro direktorius Ramūnas Blazarėnas.

Tiek Vilniaus, tiek Anykščių slidinėjimo trasų atstovų teigimu, pramogų kainos šį sezoną nekilo.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.