Lietuvoje

2016.12.04 12:47

Orai: savaitę pradėsime su lietumi

LRT RADIJAS, LRT.lt 2016.12.04 12:47

Žiema dar neskuba įsitvirtinti – kaip LRT RADIJUI teigia sinoptikė Natalija Nikolajenko, ateinančią savaitę sulauksime ir stipraus vėjo, ir lietaus.

Sekmadienį Lietuvoje bus debesuota su pragiedruliais. Vietomis galimi nedideli krituliai. Vėjas vakarinių krypčių, 8–13 m/s. Oro temperatūra sieks 2–7 laipsnius šalčio, vakariniuose rajonuose bus kiek šilčiau – apie 0.

Pirmadienį į šalį plūs šiltas oras iš vakarų, dieną daug kur numatomi krituliai, daug kur šlapdriba pereinanti į lietų. Tiesa, rytiniuose rajonuose dar gali pasnigti. Oras šils jau iki 1–6 laipsnių šilumos, tačiau vėjo gūsiai sieks net 15–20 m/s

Antradienį į Lietuvą pradės veržtis šaltas oras. Daug kur vyraus krituliai – naktį dar palis, o dieną vyraus sniegas. Temperatūra dieną bus artima nuliui.

Trečiadienį kritulių nenumatoma. Nors naktį numatoma net 12–14 laipsnių šalčio, tačiau dieną laikysis nedidelis šaltukas nuo 0 iki 5 laipsnių šalčio. Tiesa, anot sinoptikės, vakariniuose rajonuose gali sušilti ir iki 5 laipsnių šilumos. 

Klaipėdoje demontuojamas sovietinis memorialas
Klaipėdos ritmas 35