Naujienų srautas

Lietuvoje2016.12.02 11:21

D. Grybauskaitė: apie J. Pagojų turėjau ne visą informaciją

ELTA 2016.12.02 11:21

Tai, kad socialdemokratai iki šiol neranda kandidato į teisingumo ministrus, demonstruoja šios partijos pakrikimą, penktadienį pareiškė prezidentė Dalia Grybauskaitė. 

„Nevertinsiu jokios pavardės, kol nematysime ir kol nebus padaryta rimta patikra, nes pamatėme, kad patikroje yra spragų. Deja, turėjome jau nevykusį mėginimą paskirti ministrą, todėl vertinti yra ankstyva. O tas procesas demonstruoja Socialdemokratų partijos pakrikimą ir negebėjimą surasti tinkamų, atsakingų kandidatų į ministro postą“, – Pabradėje, kur vyksta NATO pratybų „Geležinis kardas 2016“ svečių diena, žurnalistams sakė prezidentė, vertindama tai, kad LSDP iki šiol nepateikia kandidato į teisingumo ministrus. 

Prezidentė taip pat sukritikavo kandidatų į ministrus patikros procedūrą, kurią atlieka specialiosios tarnybos – ji esą turi spragų. Tai šalies vadovė įvertino kaip pagrindinę šios istorijos pamoką. 

„Patikros procesas turi spragų. Tą ir noriu pasakyti. Nepilną informaciją turėjau ir aš“, – teigė Prezidentė, komentuodama, kad į ministrus buvo paskirtas socialdemokratas Julius Pagojus, nuslėpęs, kad buvo baustas už vairavimą neblaiviam. 

Socialdemokratai penktadienį per valdybos posėdį aptarė kelias galimas kandidatūras į teisingumo ministro posto, tačiau jų neketina įvardinti, kol jos nebus aptartos su paskirtuoju Ministru Pirmininku Sauliumi Skverneliu, jau skelbė ELTA. 

Pirmadienį dar kartą rinksis socialdemokratų valdyba. Tai jau ketvirtas bandymas rasti šiai pozicijai tinkamą asmenį po to, kai kilus skandalui dėl vairavimo išgėrus iš jos pasitraukė jau paskirtas J. Pagojus.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi