Naujienų srautas

Lietuvoje2016.12.01 15:54

Teismas: „Nota Bene“ lieka nepatikimų tiekėjų sąraše

ELTA 2016.12.01 15:54

Lietuvos apeliacinis teismas (LAT) netenkino „Nota Bene“ skundo dėl įmonės įtraukimo į nepatikimų tiekėjų sąrašus.

„Nota Bene“ į nepatikimų tiekėjų sąrašus buvo įtraukta rugsėjį, kai Valstybinei saugomų teritorijų tarnybai prie Aplinkos ministerijos laiku nepristatė prekių, atitinkančių techninę specifikaciją. Tokį sprendimą įmonė skundė iš pradžių Vilniaus apygardos, o vėliau ir Lietuvos apeliaciniam teismui.

„Pasak Lietuvos apeliacinio teismo teisėjos Romualdos Janovičienės, pačios UAB „Nota Bene“ pasyvumas ir nerūpestingumas sukėlė jai nepageidaujamų padarinių – informacijos apie netinkamą sutarties vykdymą viešą paskelbimą“, – ketvirtadienį pranešė LAT.

„Nota Bene“ taip pat skandalingai pagarsėjo kariuomenei už 8 kartus didesnę nei rinkos kainą pardavusi įrankių lauko virtuvėms. Su kariuomenei dažnai bendradarbiaujanti įmonė po įtraukimo į nepatikimų tiekėjų sąrašus trejus metus galės būti šalinama iš visų institucijų organizuojamų viešųjų pirkimų.

Nepaisant to, „Nota Bene“ savininkė – „Nota Grupė“ – trečiadienį pranešė kurianti naują įmonę „ProGear LT“, kuri perims dalį „Nota Bene“ veiklos ir „specializuosis bendradarbiavimu ne tik su mažaisiais, bet ir su didžiaisiais klientais“. „Nota Bene“ taikomos sankcijos viešųjų pirkimų srityje negalioja „ProGear LT“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi