Lietuvoje

2016.12.06 22:21

Mados kūrėjai apie pažintį su S. Tyleriu: to sėkmei privilioti nepakanka

LRT Televizijos laida „Gyvenimas“, LRT.lt2016.12.06 22:21

Dizainerė Rūta Mackevičiūtė ir verslininkas Eduardas Fedotovas save komanda vadina ir darbe, ir namuose. Gyvenime jie yra pora, o versle – partneriai. Beveik visą laiką drauge praleidžiantys mados kūrėjai sako, kad tai ne tik leidžia jiems mėgautis kūrybine sėkme, bet ir suteikia tvirtumo jų draugystei.

Mados kūrėjai pasakoja apie dieną, kai 2014 m. Vilniaus senamiestyje pasaulinio garso žvaigždė Stevenas Tyleris pagyrė Eduardo akinius nuo saulės. Tiesa, pora net nesusimąstė, kad grupės „Aerosmith“ atlikėjo komplimentas jų sukurtiems saulės akiniams su mediniais rėmais gali tapti puikia tarptautine reklama. Vis dėlto žinoma pora nutarė pamaloninti įžymybę netikėta dovana ir jau kitą dieną Eduardas nužingsniavo prie viešbučio, kuriame S. Tyleris buvo apsistojęs.

„Jis kaip tik pro tas pagalbines duris ir išėjo. Ir aš jam sakau – sveikas, ar atsimeni mane? Tau patiko mūsų akiniai, mes juos gamine. Tuomet jis nusiėmė savo akinius, užsidėjo mūsų ir išvažiavo į koncertą“, – prisimena Eduardas.

Apie netikėtą pažintį su S. Tyleriu primena namuose kabanti nuotrauka ir draugų kompanijose vis dar skambantys klausimai apie garsųjį atlikėją. Tačiau prieš kelerius metus įkurto lietuviško mados ženklo sumanytojai įsitikinę, kad vien tokių akimirkų privilioti sėkmei tikrai nepakanka.

Apie asmeninio gyvenimo ir darbo derinimą bei kompromisus – laidos „Gyvenimas“ reportaže.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.