Naujienų srautas

Lietuvoje2016.12.01 12:12

R. Šimašius siūlo atlaisvinti dar daugiau ministerijų pastatų sostinėje

LRT.lt 2016.12.01 12:12

Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius taip pat įsitraukia į diskusijas dėl Vilniaus centre esančių ministerijų perkėlimo, rašoma mero išplatintame pranešime spaudai.

„Aš kaip meras sveikinu norą racionaliai išdėstyti centrines valstybės institucijas, įskaitant ir dalies ministerijų iškėlimą į kitus miestus, jeigu tai padės jų efektyvesniam darbui“, – sako Remigijus Šimašius.

Savo ruožtu, meras pažymi, kad ne visų ministerijų išdėstymas Vilniaus mieste yra protingas.

„Siūlau taip pat perkelti Sveikatos apsaugos ministeriją į jai tinkamesnes patalpas, esamose patalpose sukuriant gyvą erdvę šiuolaikiniam naujam verslui. Taip pat siūlau apsvarstyti Vidaus reikalų ministerijos bei Krašto apsaugos ministerijos perkėlimą į kitą vietą Vilniuje, esamus rūmus panaudojant labiau miesto svečiams patraukliems objektams“, – teigia Vilniaus miesto meras.

Miesto vadovo nuomone, Susisiekimo ministerijai tiesiog būtina imtis ir AB „Lietuvos geležinkeliai“. „Reikia užtikrinti, kad būtų tikrai greitas ir patogus susisiekimas tarp Vilniaus ir Kauno, be to, perkelti „Lietuvos geležinkeliai“ biurą iš kadaise prašmatniausio Vilniaus viešbučio Mindaugo gatvėje į teritoriją šalia geležinkelio mazgo, kuri šiuo metu išnaudojama netinkamai“, – sako Vilniaus miesto meras.

R. Šimašius siūlo visoms atsakingoms institucijoms nedelsiant kartu apsvarstyti šį klausimą bei pasiryžęs tarpininkauti priimant šių pokyčių įgyvendinimui reikalingus sprendimus.

Vilniaus mieste yra 14 ministerijų pastatų, dauguma jų įsikūrę miesto centre, Senamiestyje. 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi