Naujienų srautas

Lietuvoje2016.12.01 13:08

Aurelija Razmarataitė-Žakaitienė į grįžta televiziją projekte „Lietuvos patriotai“

2016.12.01 13:08

Dešimtmetį žinias vedusi Aurelija Razamarataitė-Žakaitienė grįžta į televiziją visiškai naujame amplua: jau sausio 5 dieną LRT eteryje startuos nauja viktorina „Lietuvos patriotai“, prie kurios vairo žiūrovai išvys senokai matytą  Aureliją.

Dešimtmetį žinias vedusi Aurelija Razamarataitė-Žakaitienė grįžta į televiziją visiškai naujame amplua: jau sausio 5 dieną LRT eteryje startuos nauja viktorina „Lietuvos patriotai“, prie kurios vairo žiūrovai išvys senokai matytą  Aureliją.

„Čia man viskas buvo nauja ir nepažįstama! Viena vertus – viskas įdomu, malonu ir smalsu, kita vertus, gerokai jaudinausi – o kaip čia viskas seksis, kai viskas taip nauja?“, –  neslėpė naujosios viktorinos vedėja.

„Lietuvos patriotai“ – tai azartiška televizijos viktorina, kurioje dalyvauja net keliasdešimt mažesniųjų Lietuvos miestelių. Kiekvienoje laidoje susitinka trys komandos iš skirtingų vietovių, kurių atstovai kartu su komandai vadovaujančiais viršaičiais atlieka įvairiausias užduotis ir kovoja dėl vietos finaliniuose etapuose. Viktorinos dalyviai atsakinėja į klausimus, susijusius su istorija, aiškinasi senosios lietuvių kalbos žodžių reikšmes, varžosi Lietuvos geografijos, politikos, kultūros istorijos ir kitomis žiniomis.

„Man visiškai naujas viktorinos žanras. Čia ir darbas su publika, ir čia pat vykstantys žaidimai. Dešimt metų dirbau žiniose, tad ten jau viskas buvo sava ir pažįstama, tačiau kiekviena laida ir žanras turi savo specifiką“, –  įspūdžiais dalijosi naujosios laidos vedėja. „Čia aš pirmą kartą dirbu studijoje su publika, matau ir reaguoju į jų emocijas, aistras, kylančias žaidimo metu“, –  pridūrė A. Žakaitienė.

„Turbūt labiausiai nustebinęs dalykas ir buvo laidos dalyvių azartas – aš pati į viską žiūriu kaip į žaidimą, tačiau dalyviai viską priima labai rimtai, kyla tikros aistros, –  tęsia laidos vedėja. – Nors niekada nesu vedusi sporto turnyrų, bet pagal aistrų lygį mūsų laida kartais tikrai atrodo artima būtent sporto varžyboms. To studijoje dar nesu patyrusi“, –  pripažino A. Žakaitienė.

Viktorinos „Lietuvos patriotai“ vedėja pasakojo išsyk susižavėjusi laidos idėja. „Kai man pristatė šią laidą, man labai patiko, kad tai bus viktorina apie Lietuvą – Lietuvą aš labai myliu. Net pagalvojau, kad tokioje laidoje tikrai kažko išmoksiu ir pati. Tiek istorijos, tiek ir geografijos ar bet kokių kitų dalykų. Ir iš tiesų – čia aš kiekviename filmavime išmokstu vis kažką naujo. Ne vien žinių – keičiasi ir mano įgūdžiai, galiu geriau pažinti ir save, ir žmones aplink mane“, –  džiaugėsi Aurelija.

„Lietuvos patriotų“ vedėja tvirtina besimėgaujanti „naujokės“ statusu: „Mėgstu naujus dalykus, netikėtumus, iššūkius. Man patinka kažko nežinoti ir jausti, kaip po truputį mokausi.“

Azartiškoji patriotinė viktorina „Lietuvos patriotai“ –  nuo sausio 5 dienos per LRT TELEVIZIJĄ.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi