Lietuvoje

2021.12.09 10:09

Nausėda įvertino Vyriausybės darbą: daugiausia pastabų turi sveikatos apsaugos, švietimo bei aplinkosaugos sritims

patikslinta 11:45
LRT RADIJAS, LRT.lt2021.12.09 10:09

Prezidento atstovas sako, kad Gitanas Nausėda daugiausiai kritikos turi sveikatos apsaugos, švietimo bei aplinkosaugos sritims. Anot Rido Jasiulionio, šalies vadovo nuomone, geriausių rezultatų Vyriausybė iki šiol pasiekė socialinės apsaugos ir darbo srityje.

G. Nausėdos atstovo teigimu, metus dirbančio ministrų kabineto darbą prezidentas vertina per gerovės valstybės prizmę.

„Per metus nemažai pasiekta socialinėje srityje. Prezidentui aktyvesnių pokyčių norėtųsi aplinkosaugoje, taip pat prezidentas atkreipia dėmesį, kad yra sričių, kur pokyčiai yra numatyti, tačiau jie kelia daug klausimų, kuriuos prezidentas gauna lankydamasis regionuose, todėl ragina prieš imantis sisteminių reformų, kad į tuos klausimus vietose būtų argumentuotai atsakyta. Pirmiausia čia kalba apie švietimą ir sveikatos apsaugą“, – LRT RADIJUI sakė prezidento atstovas spaudai Ridas Jasiulionis.

Naujausi „Vilmorus“ reitingai rodo, kad ministrų kabinete daugiau teigiamų negu neigiamų įvertinimų, apklausos duomenimis, sulaukia tik du ministrai, abu priklausantys konservatorių partijai – krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas bei socialinės apsaugos ir darbo sritį kuruojanti Monika Navickienė.

Tuo tarpu kai kurių ministrų atžvilgiu vyraujanti neigiama nuomonė nekinta.

„Yra politikai, apie kurių antireitingus galima kalbėti: Aušrinė Armonaitė, kurią vertina neigiamai 63,5 proc., Gabrielius Landsbergis, tradiciškai žemus turi Valdemaras Tomaševskis, nors tai netrukdo jo politiniam gyvenimui, neigiamą reitingą turi Arūnas Dulkys“, – sakė „Vilmorus“ vadovas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt